Tanssit Karjalatalolla alkavat

Nimekäs esiintyjälista.

Kuka järkkää näitä tansseja ?
9397
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Olisiko ihan Karjalan liitto, koska heidän nettisivullaan ilmoitus.

Äänestä

NImekkäät mutta paskat esiintyjät

Äänestä
  • Ainoa ilta jolloin menisin on Ninan keikka, mutta on tuota matkaa liikaa.

    Äänestä

Sylvi Ravintola Oy

1Äänestä
  • Taustalla intialainen sarjayrittäjä

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Taustalla intialainen sarjayrittäjä

    Rahat intian köyhille

    Äänestä

Käpylän Sylvi Oy

Äänestä

Alla Pugatsoova livenä. Elämää juoksuhaudoissa. A-oikeudet.

Äänestä

Arja Tärisevä vetää "mä oon rekkamies, pinppa soikoon". Georg Ots Moskovan valot, ja päiväristeily Tallinnaan.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Nimekäs esiintyjälista.

Kuka järkkää näitä tansseja ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu