No, kuinka paljon tappiota

Suksitehdas tekee kunnalle?

Onko suuuri työllistäjä joka vie kunnan talouden plussalle? Räkänaurua.
5605
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

eti syyllinen näin vaali loihen alla

Äänestä

Ei oo tohmiksella suksitehdasta

Äänestä

Kysykää Kiteen palstalla .

Äänestä
  • vagisan voide tehas

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    vagisan voide tehas

    viagra tehas ulukolaiseen vientiin ei tohma oukku ennen leevin AIKAA

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Suksitehdas tekee kunnalle?

Onko suuuri työllistäjä joka vie kunnan talouden plussalle? Räkänaurua.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu