Bachelor-Joonas tapasi Monican isän - "Appiukko" antoi koulutusta vävypojalle - Katso kuvat tästä!

11

2700

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Aika näyttää,kestääkö suhde.Epäilen.

    • Anonyymi

      Ei kestä. Monica on niin mustasukkainen. Eikä kelvannut hänelle Joonaksen asuinympäristö. Ympärillä pyörii kauniita naisia. Miten kestää sen kun itse ei kuuluu niihin naisiin. Alkuhuuma kun haihtuu. Niin ero tulee. Arki on erilaista. Kuviossa myös murrosikäinen lapsi ja kulttuuri erot.

      • Anonyymi

        Itsekäs


      • Anonyymi

        Kyllä säikähtäisin,jos tuon näköinen nainen vierellä olisi.


    • Anonyymi

      Ei kestä. Monikan luonteen vuoksi.

      • Anonyymi

        Miksi valitsi tuon naisen? Mustasukkainen ja kuvittelee ehdottomasti liikaa itsestään. Ero tulee, tai sitten ovat jo eroneet.


    • Anonyymi

      Kaikki te rasistisia kommentteja anonyymeina kirjoittavat: tajuatteko, kuinka vastenmielisiä ja typeriä olette? Uskon että suuri osa teistä on yksinäisiä miehiä, tuskin koskaan parisuhteessa olleita, alempituloisia tai työttömiä. Onnea teille valitsemallanne tiellä.

      • Anonyymi

        Veikkaan että olet klo 14.12.19 täysin väärässä. Haukut miehiä vaikka suurella todennäköisyydellä noita rasistisia kommentteja heittävät naiset. Heitähän on yllättäen joutunut käräjillekin nettikiusaamisesta. Eli veikkaan että naiset huutelee, kun olisivat halunneet olla Monikan paikalla. Itse veikkaan että tuo suhde ennemmin tai myöhemmin kaatuu kulttuurisiin eroihin. Sekään ei asiaa helpota, että Joonas kävi kokeilemassa kilpasiskoa ja että Monikalla jo on jälkikasvua (näin luin jostakin). Haasteita siis riittämiin.


    • Anonyymi

      Monica ei vain ole kaunis! Pelottava paremmin

    • Anonyymi

      Tarzan leffas oli tollaisia "kaunottaria"

    • Anonyymi

      roikkuu toinen käsi puussa sukulaisilla.. apes dam apes

    Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!

      Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja
      Maailman menoa
      147
      14448
    2. Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa

      Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va
      Maailman menoa
      44
      6052
    3. Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"

      Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant
      Maailman menoa
      22
      6027
    4. SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"

      Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei
      Maailman menoa
      168
      5640
    5. Onko rajojen kiinnipitäminen ihmisoikeuksien vastaista?

      Maahanmuutosta puhutaan usein niin kuin kyse olisi vain numeroista ja rajoista. Kyse on kumminkin ihmisistä, jotka halua
      Maahanmuutto
      312
      4427
    6. HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!

      Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.
      Maailman menoa
      62
      4269
    7. Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.

      https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot
      Maailman menoa
      23
      3934
    8. "Rauhanomainen" miekkari hesassa: "Eläköön aseellinen vastarinta" - lakana

      Kyseessä on Suomen Palestiinalaisten yhdistyksen viime perjantaina järjestämä ”Hiljainen kynttiläkulkue Palestiinalaiste
      Maailman menoa
      108
      3702
    9. Vanhat miehet eivät muista

      Niinistö muistaa vain Marinin hölmistyneen ilmeen, mutta ei miksi möllötti sen näköisenä. Vanhanen taas ei muuten vaan
      Maailman menoa
      29
      3617
    10. Monella äärivasemmistolaisella C-paperit armeijasta

      Kuinka kävisi sodan tullen noille? Puolustusvoimat huomauttaa, että C-luokituksen saaneiden sijoittumisesta sodan aikan
      Maailman menoa
      69
      2703
    Aihe