Mies sori, rakastan sua liikaa

Siksi suutuin ja estin, sekoilen kun rakastan (päihteet), auttaa hetkeksi. Mua niin surettaa tää kaikki et ootan vaan kuolemaa. Oot sanonut ettei voida olla koskaan pari, vaik rakastetaan toisiamme niin paljon, et harva sen pääsee kokee. Ja itestä mikään ei oo mahotonta, ymmärrän sua silti.
T: erikoistyttösi S. ♡

Anteexi ;C
7311
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Älä kuole.
Ja koita päästä yli siitä miehestä.
🐰

Äänestä

Haiskahtaa ihan identiteettikriisiltä. How how.

Äänestä

Nothing is over. Jos itse olisit yhtä avoin tunteista minua kohtaan, niin mäkin saattaisin seota siitä. Jo se, että tiedän meidän emotionaalisen yhteyden ja sun seksuaalisen halun mua kohtaan, saa mut melkein hulluksi. Tiedän, että suorempi viestittelyni tekee sun olemisesta paradoksaalisen. Mutta en osaa olla heittämättä lisää löylyä. En vain osaa. On se sitten joku panomiesvietti tai mikä tahansa, niin en vain osaa.

Joko en halua tutustua ollenkaan tai sitten niin täysillä kuin sielusta lähtee. Täysin liioittelematta, niin kyllähän meidän seksi olisi herkkyytemme ja tunnteyhteydemme takia parempaa ja suurempaa kuin 99,9%:lla ihmisistä. Pitäisikö vain molempien hypätä uhkarohkeasti tornadon keskelle ja antaa sen vain tehdä sen mitä se tekee, tuleepa lopputulokseksi mikä tahansa?

Äänestä
  • Mut mä oon ollut se joka sulle kertoo elämästään. Sä pidät omasi salassa. :c -s-
    Oisin vaan sun kaa, enkä ikinä pettäs sua.

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Mut mä oon ollut se joka sulle kertoo elämästään. Sä pidät omasi salassa. :c -s-
    Oisin vaan sun kaa, enkä ikinä pettäs sua.

    Aletaan kommunikoimaan oikeassa elämässä, niin kerrotaan molemmat kaikki elämistämme

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    Aletaan kommunikoimaan oikeassa elämässä, niin kerrotaan molemmat kaikki elämistämme

    Alota sä nyt täl kertaa. Oon nolannut itteni niin monta kertaa sulle itseni viesteil ja videoil, etten uskalla enää/just nyt. Ole sä rohkea jo tänään. Rakastan sua. Meil on sama alkukirjaimet. T: aloittaja

    Äänestä

  • Minä ainakin haluaisin heittäytyä.

    Sivusta S->J

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Siksi suutuin ja estin, sekoilen kun rakastan (päihteet), auttaa hetkeksi. Mua niin surettaa tää kaikki et ootan vaan kuolemaa. Oot sanonut ettei voida olla koskaan pari, vaik rakastetaan toisiamme niin paljon, et harva sen pääsee kokee. Ja itestä mikään ei oo mahotonta, ymmärrän sua silti.
T: erikoistyttösi S. ♡

Anteexi ;C

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu