Kun kauan on

Anonyymi-ap

tapahtunut sellaista mikä vahingoittaa, asumisen jatkuva häirintäkin, mikä tuntuu liittyvän pakkomielteiseen seuraajaan, se varmistaa että hänen kanssaan ei halua koskaan olla missään tekemisissä! Ihan sama mitä hänestä kerrotte, se ei pysty muuttamaan sitä mielipidettä, jonka minä olen kokemuksieni kautta hänestä saanut! Ahdistelija ja puhumaton. Kuka haluaisi olla tekemisissä sellaisen ihmisen kanssa?

7

182

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kaikki hänen pituisensa ihmiset ovat yhtä kuin ahdistelija!

      • Anonyymi

        Ystävän pitää olla puhelias ja sellainen jota tekee mieli halata ja sellaisia ovat vain vanhempaa ikäluokkaa olevat tummatukkaiset lyhyet miehet! Ei koskaan pitkää miestä ystäväksi!


    • Anonyymi

      Miksi stalkkeri sitten häiritset ihmisiä? Aloituksesi paljastaa sen että kuinka projisoit. Olet itse häiriköijä/vainoaja.

    • Anonyymi

      Mitä kauemmin kestää se etten saa tehdä töitä vakituisessa työpaikassa, joihin olen hakenut, sitä syvempää on inho tiettyä ihmistä kohtaan!

      • Anonyymi

        Projektia ei olisi koskaan saanut aloittaa, en olisi koskaan suostunut siihen! Se on pilannut elämäni totaalisesti!


    • Anonyymi

      Jokainen miettiköön itse miltä tuntuisi, kun vuosien ajan yritetään pakottaa olemaan tekemisissä ihmisen kanssa jota ei voi sietää! Miten odotankaan sitä hetkeä, kun saan haukkua hänet kasvotusten! Tämä ajatus saa minut voimaan paremmin!

    • Anonyymi

      Tässä talossa asuminen varmistaa sen että inho syvenee päivä päivältä syvemmäksi!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Rasismia kaikkialla näkevät ovat Suomen tyhmimpiä ihmisiä

      ja monillahan kuluu myös mielialalääkkeitä, eli päässä on ongelmia. Mutta he eivät tajua kuinka paljon ja ihan todellis
      Maailman menoa
      414
      7299
    2. Ei kahta sanaa etteikö Petteri Orpo hyväksy rasismia

      Koska jatkaa hallituksessa rasistisen perussuomalaisiksi itseään kutsuvan puolueen kanssa. Se on Petteri Orpon arvomaai
      Maailman menoa
      91
      6114
    3. Mitkäs nuorisoporukat ovat toisia nuoria ryöstelleet (selvää rassismia)

      No poliisi kertoo, että maahanmuuttajataustaisia ovat, ja isot porukat sillä yhden suomalaisen uhrin kimpussa on ollut j
      Maailman menoa
      206
      5584
    4. Pitkän linjan yritysjohtaja: Suomen tapahtumat eivät ole Aasian kärkiuutinen

      Viimeaikaista kohua on käytetty sisäpoliittisena lyömäaseena, Thomas Zilliacus sanoo. – Koska asiaa kuitenkin kommentoi
      Maailman menoa
      89
      4339
    5. Nasima löi Jussille luun kurkkuun

      Nasima kertoi ettei Jussi sovi puhemieheksi, koska sallii rasismin. Mihin toimiin perussuomalaiset ryhtyvät? Kuka nouse
      Maailman menoa
      56
      3804
    6. Razmyar on säälittävä - puhemiehellä ei ole mitään syytä ottaa kantaa tähän "silmäkohuun"

      jonka toimittajat sai aikaan. Asia ei kuulu puhemiehelle millään lailla. Razmyar haluaa taas vaan huomiota. Mutta jos r
      Maailman menoa
      21
      3602
    7. Demarit ovat oikeasti törppöjä eli heikkoälyisiä

      ja todistavat sitä päivittäin täällä lapsellisilla jutuillaan. Kauheasti on hehkuttaneet kuinka demarien kannatus vaan
      Maailman menoa
      67
      3558
    8. Juuri Suomen valtamedian toimittajat teki "silmävääntelystä" sen kohun

      ja ilmeisesti ottivat yhteyttä myös ulkomaisiin medioihin, että katsokaas tätä. Mutta Japanin medioissa on asiaan suhta
      Maailman menoa
      94
      3523
    9. HS 12/25 kysely: persut romahti, demarit raketoi

      Kyyti on kylmää persuleirissä, saattaa vetää siellä silmätkin viirulleen. Sen sijaan SDP:n puoluetoimistolla voidaan pok
      Maailman menoa
      70
      3469
    10. Perussuomalaiset eivät harrasta maalittamista kuten vasemmisto

      Huomaa tässä keinotekoisessa "rasismi"-kohussakin kuinka vasemmistolaiset maalittavat Perussuomalaisia. Me emme vastaava
      Maailman menoa
      19
      3465
    Aihe