Kiteen rikollisjengi

Anonyymi-ap

Kiteen rikollisjengi on innostunut ilkivallasta joka kohdistetaan ulkopuolisiin ihmisiin. Ensin yritetään räjäyttää postilaatikkoni, sitten se varastetaan, seuraavana yönä tuodaan vieras postilaatikko pihalleni, seuravan illan ollessa hämärtymässä 3 henkilön poikajoukko tuo postilaatikoa uhmakkaasti, tarkoituksena päästä sisälle, viikon kuluttua räjäytetään aittani päässä ilotulitepakkauksen, toissapäivänä yksi jengeistä tuli pihalleni pesäpallomailan kanssa, tarkoituksena vahingoittaa terveyttäni, lisäksi olen joutunut ajojahdin uhriksi monta kertaa. Kaikki nimet ja naamat ovat poliisin tiedossa.

4

337

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      No jos kerran on poliisin tiedossa niin mitä nämä jengiläiset sitten tekevät vapaalla jalalla? Ettei vaan olisi sinun mielikuvituksen tuotetta koko jupakka?

    • Anonyymi

      Sen siitä saa kun leikkii kyläpoliisia..

    • Anonyymi

      Varmaan taas joku epätoivonen tapa saada klikkauksia omalle typerälle videolle. Sellasta se on rahankiilto silmissä

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Hengenvaaralliset kiihdytysajot päättyivät karmealla tavalla, kilpailija kuoli

      Onnettomuudesta on aloitettu selvitys. Tapahtuma keskeytettiin onnettomuuteen. Tapahtumaa tutkitaan paikan päällä yhtei
      Kauhava
      189
      6726
    2. Ootko rakastunut?

      Kerro pois nyt
      Ikävä
      155
      1933
    3. Onhan sulla nainen parempi mieli

      Nyt? Ainakin toivon niin.
      Ikävä
      113
      1638
    4. Ujosteletko tosissaan vai mitä oikeen

      Himmailet???? Mitä pelkäät?????
      Ikävä
      51
      1360
    5. Suureksi onneksesi on myönnettävä

      Että olen nyt sitten mennyt rakastumaan sinuun. Ei tässä mitään, olen kärsivällinen ❤️
      Ikävä
      51
      1143
    6. Möykkähulluus vaati kuolonuhrin

      Nuori elämä menettiin täysin turhaan tällä järjettömyydellä! Toivottavasti näitä ei enää koskaan nähdä Kauhavalla! 😢
      Kauhava
      42
      1041
    7. Älä mies pidä mua pettäjänä

      En petä ketään. Älä mies ajattele niin. Anteeksi että ihastuin suhun varattuna. Pettänyt en ole koskaan ketään vaikka hu
      Ikävä
      98
      1002
    8. Reeniähororeeniä

      Helvetillisen vaikeaa työskennellä hoitajana,kun ei kestä silmissään yhtään läskiä. Saati hoitaa sellaista. Mitä tehdä?
      Kouvola
      6
      937
    9. Tarvitsemme lisää maahanmuuttoa.

      Väestö eläköityy, eli tarvitsemme lisää tekeviä käsiä ja veronmaksajia. Ainut ratkaisu löytyy maahanmuutosta. Nimenomaan
      Maailman menoa
      249
      908
    10. Kävit nainen näemmä mun

      Facessa katsomassa....
      Ikävä
      41
      879
    Aihe