Raiskaajalle puolenvuoden alennus

10 vuotta ehti tämä Hangon kimppataiskaaja heilua keskuudessamme. Ellei saa vielä valituslupaa korkeimpaan. Vieläkö on Hsf jäsen
4497
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Rikosasiat ei kuulu veneilyyn eikä purjehdukseen. Väärä paikka tuolle viestille!

Äänestä

Eikä ollutkaan Hsf:n jäsen, vaan HIK:n. Ja jälkimmäinen liittyy jalkapalloon.

Äänestä
  • Eikä ollut taiskaaja, mitä se sitten ikinä tarkoittaakaan.

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Eikä ollut taiskaaja, mitä se sitten ikinä tarkoittaakaan.

    Tunnetaan siitä että hyräilee Mombasaa taiskatessaan.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

10 vuotta ehti tämä Hangon kimppataiskaaja heilua keskuudessamme. Ellei saa vielä valituslupaa korkeimpaan. Vieläkö on Hsf jäsen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu