Vaikka se välttämättä näy ulospäin.
Oon aika rikki
Anonyymi-ap
45600
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 45
Vanhimmat
Voisitko sanoa tuon minulle myös toisaalla mies?
Missä haluat, sivusta
Missä mielessä? Mikä nyt hätänä? nainen sivusta
Kaikki ollaan jollain tapaa viallisia ja rikkinäisiä ja se ihan ookoo, ettei aina ole ookoo ♡
Vetäseppä kokaiinipöllyt nenään niin johan maailma kirkastuu 🤭😂
Huhhels...
Rikkaiden juttu...
Kannattaako olla ruudun väärällä puolella🤭
Varohan, ettet kompastu.
Askelmerkit on aina kohillaan kulta sun luo❤️
Mun kulta ei käytä koksuja ❤️
I wish you all the best in life and all the best luck in the world! 💓💓💓nainen sivusta
Mitäs läksit niih!
Kikkeliskokkelis
Sama. Ollut koko elämän. Eipä ole ympäristölläkään parantavaa vaikutusta. Päinvastoin. Pakko se on erakoitua ja luoda oma taikamaailma yksikseen.
Ei ole helppoa olla me. Isosti mutta silti niin pienesti. Oon mä aina ymmärtänyt sua. Pystynyt samaistumaan. Se oma mieli osaa olla niin ankara. Se vastuu on kannettava ei vaan voi antaa periksi ei missään tilanteessa. … tsemppiä🩵💔
Tarkennatko, mitä tarkoitat, ettei voi antaa periksi?
Heh no oletko tyhmä? Mikset auta? :( oletko tyhmä?
En ole tyhmä, enkä pidä koko sanasta. Auttaisin, jos ei olisi niin epäselvää kaikki. Mulla ei ole kyse mistään periksiantamisesta.
Me ?
Juu
Viekö elämä eteenpäin?
No ei just nyt. Paikoillaan pysyy.
Ole onnellinen pienistä asioista. Älä ajattele negatiivisia asioita koska ne tuo sinulle vain sitä.
Tsemppii elämään..
Kyllä se siitä ajan kanssa menee ohi
🩷🩶
minä odotan kuola valuen että naiset hakataan ja nöyryytetään, erityisesti sen Mirkan. viha kasvaa joka päivä, toivon että se narttu "hakataan" kunnolla teoistaan ja ne muut naiset myös. into on valtava 😍aiemkin mietin asn omaa elämää kun ei saanut ja hakkasivat, nyt odotan että päästään kostamaan ja kunnolla ja että ne naiset laillisesti hakataan oikein kunnolla, halu on valtava. täytyy tehdä kunnon työ niin onnistutaan oikein kunnolla. ja oikein kunnolla, niin maan perusteellisesti. oisit ihana nähdä näkemään mutta kuvakin riittää, oon jo maksanut jotta toteutuu,tai itseasiassa, maksavat itse. myös ne miehet.
se reissu, toivotaan että hakkaavat sen läpikotoisin ja mielellään putkaan asti 😈😂
Shut upp!!
Kaikissa kuplissa on oma totuus ja todellisuus
niiltä ei oo saatu mitään, mitä luulivat, eikä mitään tehty, eikä ne oo mitään korvannut. voisiko summat käyttää niiden lailliseen hakkaamiseen ja kostoon?
Joidenkin ihmisten rikkonaisuus ei näy aina todellakaan ulospäin, melkein päin vastoin. Huomannut usein sen.
Ehkä se oireilee vain hieman eri tavalla. Toiset projisoi oloaan muihin, mutta ei se ylikompensaatio kaikkiin silmäpareihin toimi.
Juuri noin se on.
sama täällä 😥 itsetuhoisia ajatuksia 😔💔
😔😔
mulle on tapahtunut aivan liikaa viimevuosina oon täysin rikottu. esitän hyvin niille ketkä ei mua tunne. Ja ne jotka tuntee täytyy pitää kaukana.
Minä myös hyvin rikkinäinen! Haluan olla yksin niin kauan kunnes voin hyvin! Ei koskaan suurta ikäeroa.
Höpötystä
Sinulla ei ole oikeutta sanoa noin! Varsinkin kun olet ihminen jonka kanssa en halua olla missään tekemisissä koskaan !
Ikäero ei ole syy mihinkään. Selvitä asia. Uhriutuminen ei edistä asiaa.
Eiköhän se toinenkin ole rikki!
Kokeile edes ottaa yhteyttä. Yllätyt!
Toivottavasti olet.
Aivan sama mulle! Sitä mietin että kuka antoi sinulle luvan aloittaa itseäsi paljon vanhemman naisen ns. jahtaaminen. Vanhemmalta naiselta ei kukaan kysynyt mitään siitä mitä hän haluaa elämältään! Käsittämätöntä että projekti aloitettiin mitään kysymättä ja selittämättä! Todella ajattelematonta touhua! Juuri siksi sillä ei koskaan ollut minkäälaista onnistumisen mahdollisuutta.
Toivottavasti sinuun sattuu, mies.
Sivusta: kyllä sattuu. Hän ei halua mitään meille.