Oon aika rikki

Vaikka se välttämättä näy ulospäin.
45600
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 45

Vanhimmat

Voisitko sanoa tuon minulle myös toisaalla mies?

Äänestä
  • Missä haluat, sivusta

    Äänestä

Missä mielessä? Mikä nyt hätänä? nainen sivusta

Äänestä

Kaikki ollaan jollain tapaa viallisia ja rikkinäisiä ja se ihan ookoo, ettei aina ole ookoo ♡

Äänestä

Vetäseppä kokaiinipöllyt nenään niin johan maailma kirkastuu 🤭😂

Äänestä
  • Huhhels...

    Äänestä

  • Rikkaiden juttu...

    Äänestä

  • Anonyymi00013 kirjoitti:

    Rikkaiden juttu...

    Kannattaako olla ruudun väärällä puolella🤭

    Äänestä

  • Anonyymi00015 kirjoitti:

    Kannattaako olla ruudun väärällä puolella🤭

    Varohan, ettet kompastu.

    Äänestä

  • Anonyymi00018 kirjoitti:

    Varohan, ettet kompastu.

    Askelmerkit on aina kohillaan kulta sun luo❤️

    Äänestä

  • Anonyymi00019 kirjoitti:

    Askelmerkit on aina kohillaan kulta sun luo❤️

    Mun kulta ei käytä koksuja ❤️

    Äänestä

I wish you all the best in life and all the best luck in the world! 💓💓💓nainen sivusta

Äänestä

Mitäs läksit niih!

Äänestä
  • Kikkeliskokkelis

    Äänestä

Sama. Ollut koko elämän. Eipä ole ympäristölläkään parantavaa vaikutusta. Päinvastoin. Pakko se on erakoitua ja luoda oma taikamaailma yksikseen.

Äänestä

Ei ole helppoa olla me. Isosti mutta silti niin pienesti. Oon mä aina ymmärtänyt sua. Pystynyt samaistumaan. Se oma mieli osaa olla niin ankara. Se vastuu on kannettava ei vaan voi antaa periksi ei missään tilanteessa. … tsemppiä🩵💔

Äänestä
  • Tarkennatko, mitä tarkoitat, ettei voi antaa periksi?

    Äänestä

  • Anonyymi00020 kirjoitti:

    Tarkennatko, mitä tarkoitat, ettei voi antaa periksi?

    Heh no oletko tyhmä? Mikset auta? :( oletko tyhmä?

    Äänestä

  • Anonyymi00036 kirjoitti:

    Heh no oletko tyhmä? Mikset auta? :( oletko tyhmä?

    En ole tyhmä, enkä pidä koko sanasta. Auttaisin, jos ei olisi niin epäselvää kaikki. Mulla ei ole kyse mistään periksiantamisesta.

    Äänestä

Me ?

Äänestä
  • Juu

    Äänestä

Viekö elämä eteenpäin?

Äänestä
  • No ei just nyt. Paikoillaan pysyy.

    Äänestä

  • Anonyymi00022 kirjoitti:

    No ei just nyt. Paikoillaan pysyy.

    Ole onnellinen pienistä asioista. Älä ajattele negatiivisia asioita koska ne tuo sinulle vain sitä.

    Äänestä

Tsemppii elämään..
Kyllä se siitä ajan kanssa menee ohi

Äänestä
  • 🩷🩶

    Äänestä

minä odotan kuola valuen että naiset hakataan ja nöyryytetään, erityisesti sen Mirkan. viha kasvaa joka päivä, toivon että se narttu "hakataan" kunnolla teoistaan ja ne muut naiset myös. into on valtava 😍aiemkin mietin asn omaa elämää kun ei saanut ja hakkasivat, nyt odotan että päästään kostamaan ja kunnolla ja että ne naiset laillisesti hakataan oikein kunnolla, halu on valtava. täytyy tehdä kunnon työ niin onnistutaan oikein kunnolla. ja oikein kunnolla, niin maan perusteellisesti. oisit ihana nähdä näkemään mutta kuvakin riittää, oon jo maksanut jotta toteutuu,tai itseasiassa, maksavat itse. myös ne miehet.

Äänestä

se reissu, toivotaan että hakkaavat sen läpikotoisin ja mielellään putkaan asti 😈😂

Äänestä
  • Shut upp!!

    Äänestä

Kaikissa kuplissa on oma totuus ja todellisuus

Äänestä

niiltä ei oo saatu mitään, mitä luulivat, eikä mitään tehty, eikä ne oo mitään korvannut. voisiko summat käyttää niiden lailliseen hakkaamiseen ja kostoon?

Äänestä

Joidenkin ihmisten rikkonaisuus ei näy aina todellakaan ulospäin, melkein päin vastoin. Huomannut usein sen.

Äänestä
  • Ehkä se oireilee vain hieman eri tavalla. Toiset projisoi oloaan muihin, mutta ei se ylikompensaatio kaikkiin silmäpareihin toimi.

    Äänestä

  • Juuri noin se on.

    Äänestä

sama täällä 😥 itsetuhoisia ajatuksia 😔💔

Äänestä
  • 😔😔

    Äänestä

mulle on tapahtunut aivan liikaa viimevuosina oon täysin rikottu. esitän hyvin niille ketkä ei mua tunne. Ja ne jotka tuntee täytyy pitää kaukana.

Äänestä

Minä myös hyvin rikkinäinen! Haluan olla yksin niin kauan kunnes voin hyvin! Ei koskaan suurta ikäeroa.

Äänestä
  • Höpötystä

    Äänestä

  • Anonyymi00045 kirjoitti:

    Höpötystä

    Sinulla ei ole oikeutta sanoa noin! Varsinkin kun olet ihminen jonka kanssa en halua olla missään tekemisissä koskaan !

    Äänestä

  • Ikäero ei ole syy mihinkään. Selvitä asia. Uhriutuminen ei edistä asiaa.
    Eiköhän se toinenkin ole rikki!
    Kokeile edes ottaa yhteyttä. Yllätyt!

    Äänestä

Toivottavasti olet.

Äänestä

Aivan sama mulle! Sitä mietin että kuka antoi sinulle luvan aloittaa itseäsi paljon vanhemman naisen ns. jahtaaminen. Vanhemmalta naiselta ei kukaan kysynyt mitään siitä mitä hän haluaa elämältään! Käsittämätöntä että projekti aloitettiin mitään kysymättä ja selittämättä! Todella ajattelematonta touhua! Juuri siksi sillä ei koskaan ollut minkäälaista onnistumisen mahdollisuutta.

Äänestä

Toivottavasti sinuun sattuu, mies.

Äänestä
  • Sivusta: kyllä sattuu. Hän ei halua mitään meille.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Vaikka se välttämättä näy ulospäin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu