Huomenta Rakkaani! 🥰 Nyt olis sopiva aika, tulevalla viikolla?
Mies, mennääkö leffaan?
Anonyymi-ap
21439
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 13 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 21
Vanhimmat
Mennää vaa! Laita viestii ku haluut.
🖕🤣
🩶🤍🩶
Mikään ei olisi hienompaa kuin mennä yhdessä elokuviin!! Odotan sitä!
Meneekö siellä joku Bond🤔
Olisi kiva käydä, eikä elokuvan tyylisuunnallakaan ole niin väliä, luulen että tykkäämme samoista aiheista ja tärkeintä hän elokuvissa on yhteyden luominen ei niinkään silmä kovana elokuvaan heittäytyminen.🤗
Häjyt tuli katsottua viime viikolla.
Vastaisin tähän kysymykseen kyllä, jos tämä viesti olis eräältä ihanalta J..nalta 😏💕.
Ei ollut, mutta mielelläni sinun kanssa Mies 😊💕
jos ootte he tuskin meeytr, ootte estänyt Kaikkeni yöllä. nyt ryhdytte maksamaan ja meette hakattavaksi ja ottamaan kiusaa ja huonoa ja hakataan kiitos hyvää ja rahaa tänne. kaikesta. sitä mukaan kun ootte vienyt ja, estänyt. sitä mukaan kun ootte vienyt ja saanut.
ja kun saavat pentuja kokevat saman
laita estettä mitä tekee ja pilaa kaikkea 😜
en minä sitä miestä Halua vaan teille Huonoa ja kurjaa. hakata rahaa, haluan että koette kaikkea karseaa ja hakua nöyryyttää takaisin. ja joka jutun.
alahan hakata kaikki mitä eivät mikään ei ollut niiltä
Käy kyllä. Otanko vaimon mukaan?
te lähettelen nyt ottamaan ja hakataan kaikkea
On ne melko hämyisiä paikkoja toisaalta..
otat sen Mikaelin ja Katrin ja muut, ja hakkaat niitä ja laitat kokemaan kaiken mitä ovat tänne tehneet ja pidät huolen että kärsivät loppuelämänsä. ja tapat sen Juhan ja Markon. sitten ollaan sujut.
jos vielä ikinä haluaa että koetaan hänen elämäänsä, täysin syyttöminä, leikkaa sen pää otti ja kaikki jotka tuota tekee. ja tapa se porukka, nylje, hakkaa ja hautaa helvettiin lisää hakattavaksi ja ota se Mirka ja Marko ja tapa ne. ja muut myös, etsi se Juha hakkaa se. myös muu jotka oli mujsns se nalle ja salon siskot tapa ne. nalle hakkaa ja tuhoa kaikki. samoin se kivi tapa se ämmä.
Naimaan ois kiva päästä🩷🤍🩶♥️
Olemmeko joskus käyneet katsomassa jonkun pätkän?