Heipä hei. Useista lähteistä olen lukenut, että Apulannan "Ei yhtään todistajaa" lyriikat kertoisivat osallisuudesta Raisa Räisäsen tapaukseen. Mahtaisikoha oikeasti olla niin, että he ovat asian takana?
APULANTA JA RAISA
Anonyymi-ap
2
418
Vastaukset
- Anonyymi
Laita nyt edes yksi niistä "useista lähteistä" tähän, niin mietitään enemmän.
- Anonyymi
No ei kuule todellakaan liity Apulanta bändi Raisaan mitenkään.
ihan itte Raisa aiheutti katoamisensa,alaikäsenä väärillä papereilla baariin,huorahtavilla vaatteilla,kun alkaaleikkiä aikuista aikuisten maailmassa niin joku pahasetä sieltä omansa pois poimii.
Ei aikuisten maailma ole näsäviisaita pikkutyttöjä varten kuka sinne lähtee saa vastuunsakkin kantaa,ihan oma vika on kun katos!
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Turussa Varissuolla bussikuski ajoi lapsen yli lapsi kuoli
Poliisi " Epäilee " kuskia törkeästä liikenneturvallisuuden vaarantamisesta ja törkeästä kuolemantuottamuksesta.2501539IS: Väitöstutkimus - Pyöräilybuumi oli pelkkä kupla!
Pyöräilybuumista paljastui karu totuus Väitöstutkimuksen mukaan suuri suomalainen pyöräilyrenessanssi olikin vain pelkk301465Milloin bikineistä
Tuli juhla tai esiintymis asu? Pikkasen harkintaa vois käyttää. Bikinit kuuluvat uimarannalle. No, mitä maailman tähdet1501219Mene perheinesi arkkiin - kasteelle !
Juutalaiset oli hyvin lapsirakkaita, mitään ehkäisyä ei käytetty. Perheissä oli paljon lapsia. Viiden koko perheen kast4701027- 136998
Olimmeko molemmat
ujoja ja hankalia, vai minä vain? Mietin, oliko se silloin epävarmuutta vai kiinnostuksen puutetta.73933Johanna Tukiainen ei suostu muuttamaan pois vuokra-asunnosta!
Seiska kertoi tänään, että Johanna Tukiainen ei ole suostunut poistumaan Helsingin Munkkisaarenkadun vuokra-asunnostaan.70906Apostolit kastoivat eri tavalla kuin kirkko
Raamatussa on kaksi ristiriitaista kastekaavaa. Toinen ei voi olla oikea. Kumpi on alkuperäinen? "Menkää siis ja tehkää421853Mun on ikävä sua J ,
Mun on ikävä sua J, haluaisin tutustua paremmin (vaikka tämä aivan älytöntä onkin). Voitaisiinko nähdä ja jutella ihan47852Kesä ja nuorison mopoilu
Tänään neljä mopoa ajelivat yöllä ihan miten sattuu pitkin kyliä liikenteenjakajan väärältä puolelta hirveää ylinopeutta136808