Suvi Hartlin

Anonyymi-ap

Näin se Suvi lipuu pikkuhiljaa kohti Eskoa. Miksi eivät jo kerro totuutta ?

41

1674

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Oonkin ihmetellyt miten joku mies voi vierestä seurata naisensa nuolevan ja puuhavan toisen miehen kanssa! Tässä seuraus

    • Anonyymi

      Ei se se kauan kestäny. Vielä joku aika sitten hehkutti kuinka nyt löyty niin hyvä ja ihana mies. Piti oikein somessa hehkuttaa monta kertaa. Mua hävettäis niin paljon että en kehtais enää naamaani näyttää MISSÄÄN!

      • Anonyymi

        18:05 Sulla näyttää olevan huono itsetunto, jos noin paljon ero hävettäisi, ettet kehtaisi näyttää naamaasi MISSÄÄN!😁


    • Anonyymi

      Mitä häpeämistä siinä on kun eroaa? Päivittäin joku eroaa jossain....Toki ihmiset, joilla ei ole toista kumppania, eivät sitä ymmärrä.🤔

    • Anonyymi

      No mitä enemmän hehkutetaan sitä varmemmin hetken päästä bänks... Eli oon hiljaa🤣🤣

    • Anonyymi

      Eskolla trauma. En usko, että enää seurustelee. Joillekin se yksi ja oikea käy vaan.

      • Anonyymi

        Ei kukaan järjissään oleva huoli Eskoa, kun Martina on kuvioissa aina mukana. Jos Esko on vaikka sopinut menevänsä johonkin kuvitellun naisensa kanssa, meno peruuntuu automaattisesti, jos Martina tarvitsee koiralle piikaa tai muuta apua. Helppo nakki ei ole myöskään mivida kuviossa...


    • Anonyymi

      Kuka on suvi hartlin ?

      • Anonyymi

        SUVI on niin ihana!
        Ottaisin heti,,,,ei mitään vikaa missään ja se hänen ihana ilo , joka tarttuu , ihana SUVI!


    • Anonyymi

      Eskon kynsilakka vetoaa enemmänkin Pride-kansaan.

      • Anonyymi

        On huomattu että teikäläiset on kyllä erittäin kiinnostuneita Eskosta mutta kyllä Esko on aivan perushetero mutta Esko ei tuomitse teikäläisiä missään nimessä. Ei sano että loukkaantuisi homoksi haukkumisesta koska sehän tarkoittaisi että on jotain pahaa jos haukutaan homoksi, siis että homot olisi jotenkin pahoja ja olisi loukkaus jos haukutaan homoksi. Esko sai eräältä 51-vuotiaalta mieheltä viestin kun ei tykännyt Ruotsin euroviisukappaleesta ja mies siinä haukkui Eskoa homppliksi. Mies ei osannut edes kirjoittaa haukkkumasanaansa oikein. Toinen viesti, minkä Esko toi esille oli vanhemmalta naiselta joka taas piikitteli Eskoa lenkkareiden keräilystä ja poikabändien musiikin kuuntelusta. Mutta ei nuo viestit olleet niitä pahimpia, kuten Esko mainitsikin, kun Iltasanomien toimittaja oli halunnut tehdä Eskosta halveksuvan jutun kun Esko ei siis pitänyt Ruotsin euroviisukappaleesta. Esko kaikesta huolimatta sanoi että ei edelleenkään pidä siitä.


    • Anonyymi

      Sinun "totuutesi" tuskin on Eskon ja Suvin totuus. Mitäpä kertomista heillä tuossa olisi.

      • Anonyymi

        Esko kun vielä laihduttaa vaikka 10 kiloa, on herkku pala ja naisia riittää jo jonoiksi asti 🤗.


    • Anonyymi

      Kuka vitsi on Suvi Hartlin? Eikös hänellä juuri päättynyt suhde pahoinpitelyyn?

    • Anonyymi

      Ei Suvin nenä nyt niiiin iso ole, joskin oudon näköinen ja selvästi jotain polkupyörällä kaatumisia yms siinä voi olla taustalla, ihme ettei ole korjannut plastiikkakirurgin avulla kun julkisuudessa töissä kuitenkin

      • Anonyymi

        Mikä sinua kiinnostaa Suvissakin, kommentistasi tulee selville että vainoat ensisijaisesti Martinaa ja Eskoakin, joten kai siksi myös Suvia koska Eskon työkaveri.


      • Anonyymi

        Martinalla on vainoaja tuolla Salo-Turku suunnalla, se on nyt tullut selväksi.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Mikä sinua kiinnostaa Suvissakin, kommentistasi tulee selville että vainoat ensisijaisesti Martinaa ja Eskoakin, joten kai siksi myös Suvia koska Eskon työkaveri.

        Lopeta nyt helvetti noi harhasi! Luulosairas harhainen Martinan soturi. Martinaan ja/tai Eerikäiseen ei kukaan järjissään oleva sekoa. Kyllä nuo kaksi lopulta päätyvät yhteen, kun kukaan muu ei niitä huoli. Annetaan ajan vielä vähän kulua. 😅


    • Anonyymi

      Kylläpäs joku on nyt paniikissa kun Suvi on taas sinkku ja pelkää että Esko saa Suvin. Onko aivan sieltä Suvin kotipitäjästä tämä sairaalloisen mustasukkainen mies?

    • Anonyymi

      Itse olen paniikissa siitä miksi Suvin suhteet eivät kestä? Tuskin Esko siihen syynä on vaan enemmänkin Suvin oma käytös tai jehovantodistajiin liittyminen lienevät suuremmassa roolissa

    • Anonyymi

      Nyt Suvilla taas uusi kulta kainalosda kuulemma, mistäköhän tämä 160cm pitkä vanhempi herrasmies onkaan löytynyt?

      • Anonyymi

        Oli kuulemani mukaan radiogaalassa juontamassa Jaajon kanssa.


    • Anonyymi

      Ilmeisesti puhut tästä tummahiuksisesta eläkeläisestä josta netissä keskustelua?

      • Anonyymi

        Joo. Ja huhujen mukaan Suvi olis tän tyypin lapsen kans nyt yhdessä? Ovat samanikäisinä


    • Anonyymi

      Ei sitä tiiä tuleeko suhdetta. Mutta naivat paljon Eskon kaa ennenkuin Suvi meni suhteeseen josta sittemmin erosi.

      • Anonyymi

        Varmaan aloittavat uudestaan naimiset kun Suvikin on sinkku.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Varmaan aloittavat uudestaan naimiset kun Suvikin on sinkku.

        No mikäs sen ihanampaa kuin naiminen ja jos vielä seksi luistaa heidän välillään hyvin. Ovat vielä sinkkuja molemat 😋.


    • Anonyymi

      Samaa rataa kun vuodesta -21😊💪🏻 Suvi saa Eskon mailaa takatolpalta😊

      • Anonyymi

        Molempien instas on kuvia heistä yhdessä ja on kiva kun ovat noin hyviä ystäviä keskenään.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Molempien instas on kuvia heistä yhdessä ja on kiva kun ovat noin hyviä ystäviä keskenään.

        Ottivat molemat pienet tatskat käsivarteensa 🧐.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Ottivat molemat pienet tatskat käsivarteensa 🧐.

        Jättäkää jo Suvi ja Esko oikeasti rauhaan. Ei pitäisi heidän elämä kyllä kuulua yhtään kenellekään sivulisille henkilöille.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Jättäkää jo Suvi ja Esko oikeasti rauhaan. Ei pitäisi heidän elämä kyllä kuulua yhtään kenellekään sivulisille henkilöille.

        Totta molemmat ovat sinkkuja ja mistä ihmeen syystä, joku kyttää ja vielä haukkuu heitä.?


    • Anonyymi

      No kyllähän toi outoa käytöstä on jos Suville maistuu Eskon makkara samaan aikaan kun tapailee sitä eläkeläistä, onko tämä moniavioisuus joku jehovantodistajien juttu yleisestikin?

      • Anonyymi

        Et saa kuitenkaan sinä Eskon makkaraa, vaikka kuinka sitä yrität saada, joten jätä Suvi ja Esko jo rauhaan.


      • Anonyymi

        Kateus katkeruus on ikävä sairaus ja sielu kärsii katkeruudesta 🖤.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Kateus katkeruus on ikävä sairaus ja sielu kärsii katkeruudesta 🖤.

        Suvi on missi ja vieläkin hyvin kaunis nainen ja siksi vanhat naiset ovat haukkumassa kokoajan. Se on kauniiden naisten riesa ja ollut jo vuosikymmeniä sama tilanne.


    • Anonyymi

      Karmea on tarina vainoojasta. Suville mukavaa kesää 🩷

      • Anonyymi

        Näitä hulluja riittää ja onhan se nähty täälläkin kokoajan.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Näitä hulluja riittää ja onhan se nähty täälläkin kokoajan.

        Äijä toivottavasti joutuu vankilaan ja siellä ei voi vainota ketään, tai turpaan tulee niin, että tukka lähtee.


    • Anonyymi

      Kohti Eskoa? Siis hameita?

      • Anonyymi

        Ihanat Suvi ja Esko oikeasti. Olis kiva nähdä tää yhdessä onnelisena ja rakastuneena.


    Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kunpa minä tietäisin

      Olisipa minulla tietoa, siitä oletko sinä nainen kiinnostunut minusta, miehestä joka tätäkirjoittaa, vai olenko minä aiv
      Ikävä
      28
      2557
    2. paras asia kaivatussasi?

      ❤️‍🔥
      Ikävä
      118
      2176
    3. Syitä välttelyyn

      En ennen ole kokenut tällaista. Miksi vältellään jos on ihastunut vai onko se aina merkki siitä ettei kiinnosta?
      Ikävä
      103
      1861
    4. Vihaan sua todella paljon.

      Tiedoksi vaan 🙃
      Ikävä
      123
      1852
    5. Yksi päävastuullinen heitti lusikan nurkkaan.

      Toivottavasti omaisuuden hukkaamiskielto tulee välittömästi.
      Ähtäri
      10
      1584
    6. Purrasta tehty huoli-ilmoitus

      Näin lehti kertoo https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/0f1cfaf0-d4e4-4a97-9568-c27b3199b016
      Maailman menoa
      142
      1172
    7. Miksi kaivattunne

      ei pystynyt koskaan kertomaan tunteistaan? Teitkö oikean valinnan kun lähdit etääntymään? Kuinka kauan olisi pitänyt odo
      Ikävä
      90
      1085
    8. Pelottaa kohdata hänet

      En tiedä jaksanko tai kykenenkö. Tuntuu jättimäiselle vuorelle kiipeämiseltä. Pitäisikö luovuttaa. Pitäisi. En jaksa nyt
      Ikävä
      89
      1051
    9. Tiedätkö ketään toista jolla on sama kaivattu

      Eli joka ikävöisi samaa henkilöä tällä palstalla? Tai muualla? Tiedätkö miten kaivattu suhtautuu tähän toiseen verrattu
      Ikävä
      22
      1042
    10. Olisin halunnu vaan tutustua

      Ja kevyttä olemista... Mutta ei sitten. Ehkä mies säikähti, että haluan heti kaiken. 😅 Kävisi ihan sellainen kevyt meno
      Ikävä
      35
      987
    Aihe