Etä sekin on

Hänen kanssaan syttyvää. Olisiko se muuten
5249
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Epäilet?

Äänestä

Hyviä orkkuja tulee kyl.nyt on taas ollu vähän hiljaisempaa, ku on niin kova ikävä❤️🤍🩶🩷

Äänestä
  • Haluatko mua

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Haluatko mua

    Haluan kovasti

    Äänestä

Yksi mikä ei ikinä vanhene on fakta että tälläinen töllöttimestä on aina viihdettä, jotain psykedeelejä tarvitsisi vaan niin varmaan nauraisin kuset housuissa https://m.youtube.com/shorts/qFg5KTetvf8

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Hänen kanssaan syttyvää. Olisiko se muuten

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu