"Uhri kuoli kaulan ja rintakehän pistovammoihin: käräjäoikeus tuomitsi yli 10 vuotta vankeutta Pieksämäen taposta"
Löytykö tekijän suvusta aikaisempaa vastaavaa käytöstä ?
Sukuvikaako ?
5
508
Vastaukset
- Anonyymi
Löytyyhän niitä, kun aloitetaan Aatamista ja Eevasta😁
- Anonyymi
Syöpää sairastava Markus vuokrasi kaupungilta asunnon – nyt avovaimo makaa sairaalassa: asiantuntija epäilee ”terveyshaittaa aiheuttavia olosuhteita”
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Syöpää sairastava Markus vuokrasi kaupungilta asunnon – nyt avovaimo makaa sairaalassa: asiantuntija epäilee ”terveyshaittaa aiheuttavia olosuhteita”
Ketkä TÖKKII
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ketkä TÖKKII
10 vuotta aikaa miettiä ketkä tökkii.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
10 vuotta aikaa miettiä ketkä tökkii.
Etelä-Savon käräjäoikeus on tuominnut vuonna 1971 syntyneen Markusen kymmenen vuoden ja kahden kuukauden vankeuteen taposta. Oikeus määräsi hänet vangittavaksi ja passitettavaksi Mikkelin vankilaan
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa
Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin2453313Miten juhlitte ensi lauantaina?
Se on kalenteriin merkitty juhlapäiväksi, niin sitä kai kuuluu juhlia.3592956Minkähän takia ns. persuille ei tunnu työ maistuvan?
Vaikuttavat olevan joutoväkeä syystä tai toisesta – työttömiä tai työeläkeloisia. Muiden rahoilla pötköttelevää väkeä,171985Suomen veroaste 5 %-yks liian matala
Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.781836Kolme neljästä suomalaisesta kannattaa miljonääriveroa
Kertoo vasemmistoliiton teettämä kysely. Veron ulkopuolelle jätettäisiin asunto. "Puolet vastaajista oli sitä mieltä, e631763Kumpaan rahat, mummojen vaippoihin vai Nalle WahIroosille?
JOS siis sinä saisit päättää?591652MTV: Harvinainen haastattelu! Vappu Pimiä kommentoi vihdoinkin uutta TTK-juontajaa
TTK-juontajaspekuloinnit käyvät edelleen kuumana. Kenet sinä haluaisit uudeksi TTK-juontajaksi? Kommentoi alle! Lue,131533- 1221476
Yleveron tuotto siirrettävä S-ryhmälle
Yleisradio on mukana kansanmurhassa. Tuollaista ei voi tukea verovaroin. S-ryhmä on ainoa selkärankainen iso toimija S11404Evoluutioon ja alkuräjähdykseen uskominen vaatii todella vahvaa uskoa
Että tyhjästä syntyi ja kehittyi kaikki se mitä näemme ympärillämme.4751400