Ja ajatella, että teillä on äänioikeuskin.
Te olette täällä kyllä aika hulluja
Anonyymi-ap
31294
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 31
Vanhimmat
Menkää äänestämään. Oman kansan puolesta. Meidän maata raiskataan ja varastetaan. Suomi takaisin meille.
Jepjep! Äänestämälläkö suomi liittyi EU:hun ja hyökkäysliitto Natoon?? Kyllä ne päätökset tehdään pienen piirin kesken jossain aivan muualla. Jengin pitäisi alkaa tiputtaa yksitellen tyyppejä pois suhmuroimasta.
👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏paras kommentti ikinä🏆
Ei muuta ku vallankumous käyntiin.
Samaa miettinyt.
ja ajatella, että ajokorttikin löytyy.
Ajatella, että palstalaiset saattaa tulla kadullakin vastaan. Se voi olla panomies, sekä palstalainen
Tuskin sentään.
Niin tai se viinamies😄
Niin, sitä ei voi ikinä tietää minkälaisia pipipäitä vastaan kävelee.
Viinamies on kaukana panomiehestä😂
Se sentään on vaarallista, kun kaikki ei näy päällepäin.
Ymmärsin että minun kaivattuni ei voi tulla nyt kadulla vastaan. Harmi.
Siellä isoin pipipää
No ainakin se väittää olevansa kauhee ori
Sano elä muuta. Harmi.
Tai ihanista ihanin mielikuvituskirsi 🙈👩🍒
Ai luin et on kaukana palomiehestä
Yksikin jättää äänestämättä niin oman alueen asiat menee maahanmuuttajille ja venäläisille joita meidän maa on jo täynnä. Meidän verorahat!
Just luin, että joku persu oli maksellut omia menojaan köyhille tarkotetuilla rahoilla niin että pidä sinä turpasi kiinni vaan, ei yhtään mitään varaa ole sanoa, edesvastuuton ja epärehellinen suomi-idiootti mikä sinäkin olet. Ei auta valkopesu me ollaan ehkä hulluja, muttei TYHMIÄ ja kyllä tiedetään millasia olette ja mitä teette naamareidenne takana.
Te olette kyllä harvinaisen tyhmiäkin. Täällä anonyyminä ei ole minkäänlaisia esteitä tyhmyytensä esittämiseen.
Pidä sinä sim kortti läpes kii
Mee vetään viivat, Valehtelija-Riikka, niin tunnet ittesi mahtavaks edes pari kertaa elämässäsi.
Äärimmäisiin puolueisiin ei kannata sotkeutua.
Sulla tulee vielä äiteetä ikävä
Onneksi en ole siellä.
Simiti on sdp lipi lipi
???????
Äänestän palstapersua kunnallisvaaleissa, koska se tuntuu hyvältä
Olipas osuvasti sanottu 😂
Älä valita. 🚮