Liikaa Kia autoja

Kia EV2 EV3 EV4 EV5 EV6 ja EV9
On siinä monta mistä voi valita.
Yllättävän hyviä autoja.
2530
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kialla on niin laaja mallisto etten ole pysynyt kärryillä yhtään mitä kaikkia autoja merkillä on olemassa. No riittää tietysti, että ajelen Riolla ja löydän omani kaupan parkkipaikalta vaikka yleinen auto näinä päivinä vielä onkin.

Äänestä

Mikä ihmeen autotestaaja täällä palstalla vierailee. Oliko koeajotesti, vai peräti 100000 km kestotesti? Vai olivatko testaamatta yllättävän hyviä ja testattuna yllättävän paskoja?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kia EV2 EV3 EV4 EV5 EV6 ja EV9
On siinä monta mistä voi valita.
Yllättävän hyviä autoja.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu