Itse kuitenkin vain pilasit kaiken

6kk normaalisti ja sitten24/7 CCTV (with 0 regard to life)
5366
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Tietenkään et voi tietää, mitään, mutta jos tietäisit niin tietäisit.

Äänestä

Onneksi se oli vain hupireissu muutenkin ja painotinhan että hyvälle tuntuu vain.

Äänestä

Otahan rennosti, nauti showsta ja testamenttaa kovalevy kooärpeelle

Äänestä
  • Onko gubella niin h-hetki jo? Sehän hyvä tieto

    Äänestä

Puol vuotta oot jäbä ollu juomatta eikä kunto oo tuon enempää kohentunu

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

6kk normaalisti ja sitten24/7 CCTV (with 0 regard to life)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu