On tämä väljähtynyt

Kokonaan siis meidän yhteys. Sekä IRL että muutoinkin
13371
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Mielessä on päivittäin, ikävä. E

Äänestä
  • Samoin. E.

    Äänestä

Hänen puoleltaan kyllä. Minulla on edelleen tunteita häntä kohtaan. 🫠

Äänestä
  • Ei ole minun puolelta

    Äänestä

On mitäs oot asialle tehny
Tangoon tarvitaan kaks

Äänestä

Jes.

Äänestä

Jos mies on kiinnostunut hän ottaa yhteyttä jos nainen on yhtään vihreää valoa näyttänyt!

Äänestä

Mielessä on hän mullakin. R

Äänestä
  • ❤️💔❤️💔❤️

    Äänestä

Oon siinä uskossa, ettei sinua enää kiinnosta.. Ota yhteyttä P😍❤️

Äänestä
  • Kiinnostaa toki

    Äänestä

En ota

Äänestä

😂😂😂😂😂

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kokonaan siis meidän yhteys. Sekä IRL että muutoinkin

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu