Miksi tämä ikävä ei laannu

Ei laannu ei, ja kaikenlisäksi tuntuu että tunteetkin vaan kasvaa jossain sisällä. Vaikka ei nähdä ym.
Mitä täällä tapahtuu??
5314
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

No mitäs luulet? Olet rakastunut tietenkin.

Äänestä
  • Siltä nyt kyllä vaikuttaa!

    Äänestä

Samoin mulla, tunteet naiseen.

Äänestä
  • Huh!

    Äänestä

en minäkään unohda häntä miestä..🦭ikinä🦭

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Ei laannu ei, ja kaikenlisäksi tuntuu että tunteetkin vaan kasvaa jossain sisällä. Vaikka ei nähdä ym.
Mitä täällä tapahtuu??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu