On minulta, vaikka ei ole. 🫤
Luulet varmaan aina, että kaikki pahat jutut
Anonyymi-ap
26462
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 26
Vanhimmat
Joskus varmaan noinkin.
No silloin vika on sinun omassa päässä. Ap
Siis vastasin nyt yleiset llä tasolla. Olipas sun vastaus sika kärkäs 😳
Aika ei sika. Tsi mitä väliä 😄
Tietysti niin on ... oon ylpeä hullu😄
No niin mäki oon. sivusta🩶
Itse ajattelen niin, että mitkä on hänenluontoisia juttuja, se tuntuvat hänen kirjoittamiltaan? Hän oli raukka ja hänen tyylinsä oli sellainen, ettei koskaan nähnyt itsessään mitään vikaa, kaikki oli aina muiden aiheuttamia tilanteita, ajatteli vähän kuin Putin, vaikka hän on nainen.
Riippuu kuka olet...
Voin olla kuka vaan. Ei kannata kuvitella ketään tuttua negatiivisten juttujen taakse. Ap
En oikein osaa kuvitella häntä noiden ilkeyksien taakse. Ehkä oon naiivi. Mut en usko et mulle ilkeilee ainakaan tarkoituksella.
Tarkoitatko kaivattuasi?
Ääh nyt mulle tuli jotenkin tyhmä olo. Ei tietenkään hän satutaisi minua mitenkään. Miksi niin tekisi. Tuntuu pahalta ees miettiä tämmöistä.
Onko olemassa palavaa vettä? Miettiny tuota aamusta löhtien.
Repskops! Olkaa hyvät korvamadosta
Onko olemassa palavaa vettä?
Repskops! Olkaa hyvät korvamadosta 😳
No nytku otit puheeksi niin voisin luulla☹️mut ei sit ollu ehkä🤔
Hyfänen aika sentään 🤯
En luule.
Luulen että jos se nainen kaipaisi minua, hän kirjoittelisi söpöjä ja hellyyttäviä rakkausviestejä. Niinkuin vaikka että haluaa minut omakseen ikiajoiksi, mutta ei hän taida kaivata minua tai ei ainakaan halua tänne kirjoitella aiheesta. Mieheltä sivusta.
Eiköhän se ole jo kaikkien tiedossa että kyseessä on se tuusulalainen skidien kyttääjä
Juha68 sukkahousuissa
Ei pitäisi olla pahaa sanottavaa, kun en ole pahaa tehnyt. Päinvastoin. Toisaalta aina ei pysty kaikkia miellyttämään.
Narsistit kirjoittelevät juurikin noin, kaksoisviestintää samassa tarinassa "toisaalta" 🤬
Itseppähän käyttäydyt kaikkia kohtaan tökerösti miettisit nyt itsekkin järjellä ja olet itsekäs niin se on aina muissa vika sun mielestä
Miksi käänsit sun ajatusmaailman muka minun ajatuksiksi? Miksi härnäsit mua kaikella semmoisella mikä oli väärin? Miksi nyt esität ja elät niin kuin minä pyysin ja teet sen toisen naisen kanssa? Eli käytit mua vain hyväksesi ja tahallisesti kiusasit mut hermoraunioksi! Nyt esität että kaikki sun pahuudet olisi ollut mun aikaansaannosta. Mä toivon että noi teidän kulissit vielä kaatuu ja saatte karman koston pahuudestanne minua kohtaan.
Aamen. Paha saa aina palkkansa ja sinä ansaitset paljon parempaa.
En luule mitään, koska ei voi tietää kuka on kirjoittaja.