Rakas ja merkityksellinen ❤️ sait alusta alkaen mun pään sekaisin. Tunnuit oikealta ja minulta ja en susta irti halunnut päästää.
Olet mulle todella
Anonyymi-ap
39776
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 39
Vanhimmat
Mukavaa vklp. Nähdäänkö pian ❤️
❤️❤️
🩶🩶
🥰😍 Sinä myös ja koko tämän matkan ajan.
Pitkä matka on kuljettu. Saat silti sydämen aina sykkimään. Olet edelleen ihana ❤️
Sinäkin ❤️. Milloin lopetetaan tämä pelleily ja siirrytään irl?
Täälläkin samat ajatukset. ❤️
Vaikka heti jos me ujot osataan.
🤍🤍
Sopii mulle🩷🤍💥🤭
Samoin ❤️
Oletko Apteekkari? Kenties, jos ties?
Vois vaikka ollakin. Sivusta.
Nappikauppias ;)
Onko näin- tunnet varmaan sitten myös asiakaskunnan ja tuttuja ovat. Varma tieto. Erikoinen hippiäinen olet ku lisäät näitä ”tietoja” anonyymien kommenttien perään. Onko sulla muuta areenaa missä illustroida näitä tapahtumia?
Sekin kannattaa ottaa näissä kaiken maailman tarinallisuuksissa huomioon. Mitä enemmän sotkee eri ihmisiä vedätyksiin sen messevämpi lopputulos. Onnea valitsemallaan tiellä. Ei savua ilman tulta tai oikeammin osumaa tarinoissa, eh? Hymähdys.
Kun mitään mielenkiintoista ei ole, mutta miksi juuri sellaista nyanssia tulisi olla? Käsi pois housuista hombre
Joko ns päivystys on muuten tälle päivää paikalla?
No miksi päästit irti?
Hän on ilkeä, mene pois
kauniisti kirjoitat hänelle 🥰
Samoin ajattelen eräästä J naisesta.😘❤️
Mieheltä
😘❤️
Kiitos Juha♥️
🤍🩶
Kauniisti sanottu! Joskus löytyy kuin vahingossa ihminen joka tuntuu heti rakkaalle ja oikealle. Ehkä se on helppoutta, tai aikuisuutta tunteissa, mutta on helppo suhtautua toiseen ihmiseen ja sukupuoleen läheisesti. Rakkaus on aina merkityksellistä, ja sen kohde vaikka hetkeksi ote irtoaisikin.
Aikuisia tunteita internetissä
Suhteellisuudentaju kuuluis vähä niinkuin aikuisuuteen, alli huuppa
Mä en pysty päästämään meistä irti Mies.
Oon pikkuhiljaa tajunnu sen .
Enkä lähtemään pois ... En pysty ❤️
Mikä sun etunimi on
Mun alkaa A kirjaimella 3 kirjainta ja miehen J.
No huomenta gubbeanu. Oliko jollain jollekin vokaalilla alkavalle naiselle asiaa? Kysyy konsonantilla alkava utelias nainen
Ehkä kaikki ei hallitse näitäkään eroja ?
Niin monelle pystyy taas laukoo
I love it
Miksi olet täällä? Aukomassa päätä tietty
Me ei päästä koskaan eroon toisistamme. Oot mun pään sisällä ikuisesti ja se on ihanaa. En luopuisi siitä mistään hinnasta.🩷❤️
Aika intensiivistä tekstiä härr aloittaja
Kiitos samoin.