Nainen okei

Paljastus1. Mun suosikki ammatti ?
No sukupuolentutkija tietysti
9254
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Paljastus2. Miehet ei yksin hillu kun niillä on mielessä pill vinen sää

Äänestä
  • Niin varmaan 😅😂

    Äänestä

uuu ota yhteyttä

Äänestä
  • No jos oot ihan normaali nainen

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    No jos oot ihan normaali nainen

    Niin mikä ettei onnistu

    Äänestä

Eikö pilotti?

Äänestä
  • Ei kyl se miul oli pefletti

    Äänestä

Okei, mielenkiintoista

Äänestä

Minkä eläimen?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Paljastus1. Mun suosikki ammatti ?
No sukupuolentutkija tietysti

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu