Jos elämäntilanne

Olisi toisenlainen niin ketään muuta en rinnalleni haluaisi
22496
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 22

Vanhimmat

Ketään muuta kuin?

Äänestä
  • Kuin hänet

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Kuin hänet

    Miehen vai naisen?

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Miehen vai naisen?

    Pienen naisen.

    Äänestä

  • Anonyymi00010 kirjoitti:

    Pienen naisen.

    Milloin näitte?

    Äänestä

Elämäntilanne on se mitä teemme siitä. Jos rakastaa… se kannattaa.

Äänestä
  • Hyvä juttu. 🙂 sivusta

    Äänestä

Selvä.

Äänestä

Minä haluan hänet, vaikka elämäntilanne on mikä on!

Äänestä
  • Sama! sivusta

    Äänestä

Jos oikeasti haluaa niin ei ole ongelma. Joku muu vie.

Äänestä
  • Viekööt.

    Äänestä

Toivottavasti saat joskus elämäntilanteesi raiteilleen ja löydät jonkun jonka kanssa olet valmis olemaan yhdessä. Itse en enää tuhlaa aikaani kuin vain konkreettiseen tunteeseen ja yhteiseloon. Elämä on sen verran kallisarvoista ja lyhyt aikaista. Jokaiselle on joku oikea varmasti🌻

Äänestä

Mikä elämäntilanteesi sitten on?

Äänestä

No nyt kun otit asian esille, niin mikä se elämäntilanne sitten on?

Äänestä

Taidan jatkaa matkaa ilman sua. Et edes yritä. Poltanko sillat takanani? Sitäkö haluat?💔

Äänestä
  • Vähän voisi tietä valaista, että kenelle menee?

    Äänestä

  • Anonyymi00016 kirjoitti:

    Vähän voisi tietä valaista, että kenelle menee?

    Niinpä ja mieluusti kirjoitaa asian toisaalla suoraan
    minulle

    Äänestä

  • Anonyymi00017 kirjoitti:

    Niinpä ja mieluusti kirjoitaa asian toisaalla suoraan
    minulle

    En ennenkuin on mies tehnyt tämän meidän jutun eteen jotakin. En vaan yksinkertaisesti voi .Oon rohkea mut pelkään hänen reaktiota niin paljon koska mun sydän menis tuhansiksi pirstaleiksi...💔

    Äänestä

Miksi ottaisit juuri hänet etkä ketään muuta?

Äänestä
  • Rakastan niin paljon että ei rajaa. Ei tuu toista tällaista rakkautta enään mun elämään. Aavistus että ei mies välitä kuitenkaan💔varaudun jo että pian mun sydän pirstaleina💔💔💔💔💔💔

    Äänestä

Niin. Itse ajattelen samoin.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Olisi toisenlainen niin ketään muuta en rinnalleni haluaisi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu