Vihaan tuota aurinkoa

Mieluummin olen pimeässä verhot kiinni. Aivan liian kirkasta. "Mä oon paskana"
7184
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Niin sähän oot se joka kyttää naapuriansa joka stanan päivä. Menisit töihin. Häiritseekö noin paljon jonkun verhot..

Äänestä
  • Pää ja prze on aina auki 😆

    Äänestä

Mä taas en inhoo ja pidän verhot auki. :D

Äänestä

Aiheuttaako migreeniä?

Äänestä

elin talven sisätiloissa, nyt on aika lähteä ulos ja et saa
asunto on paha

Äänestä
  • Elit? Älä valehtele

    Äänestä

Lopeta valehtelu

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Mieluummin olen pimeässä verhot kiinni. Aivan liian kirkasta. "Mä oon paskana"

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu