Suora kysymys Marko Martinmäelle

Miten on mahdollista että piiri ja sinä yhä tuette Ilkka Repoa?
Miksi olette toistamiseen nostaneet vaalilistoillenne kuolonkolarin ajajan?

Nämä kaksi kysymystä ovat aiheellisia tasapuolisuuden vuoksi että äänestäjät osaavat valita oikeat numerot vaalipäivänä..
3250
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Hetkinen! Väität Revon ajaneen kuolonkolarin! Nyt on aloittajalta törkeä kunniaa loukaavaa valheellista tekstiä. Tähän pitää jo poliisin puuttua. Ala-arvoista.

Äänestä
  • Hömelö Kyseessä ei ole REPO ja Ylivieskan käräjiltä löytyy totuus

    Äänestä

Repo vain sylkee.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Miten on mahdollista että piiri ja sinä yhä tuette Ilkka Repoa?
Miksi olette toistamiseen nostaneet vaalilistoillenne kuolonkolarin ajajan?

Nämä kaksi kysymystä ovat aiheellisia tasapuolisuuden vuoksi että äänestäjät osaavat valita oikeat numerot vaalipäivänä..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu