Mikä voi olla jos otan kineä tai konua iv, niin alkaa sattumaan ylämahaan tai selkään? Tai oikeestaan eka tule selkäkipuja ja jos pahaksi menee niin alkaa tämä ylämaha kipu. Eikä tarvi olla kuin yks pilleri ja ei väliä minkä vahvuinen on. Miettinyt jotain verisuoni peräistä mutta käytin ennen korvaushoitoa subuakin iv ja ei siittä kipuja tullut. Kuitenkin asentojen vaihtelu helpottaa ja liikkuminen ei aiheuta hengästymistä. Myös päänsärky alkaa näissä. Onko kellään samaa? Ennen pystyin käyttämään ihan hyvin näitä iv ja montakin vuorokaudessa. Välillä ajatellut onko psyykkeessä vikaa ja vaivat ei olisi todellisia, mutta kun ne tulee heti ku pistänyt ja voimistuu pikkuhiljaa ja välillä menee ohi, ja väliin sitten kestää useemman tunnin.
Adhd lääke iv käyttö
Anonyymi-ap
0
200
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 585060
Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata
Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai544562Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi
Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas1224489Mikä on vaikeinta siinä, että menetti yhteyden kaivattuun, jota vielä ajattelee?
Mikä jäi kaihertamaan? Jos jokin olisi voinut mennä toisin, mitä se olisi ollut? Mitä olisit toivonut vielä ehtiväsi san2941657- 811311
- 2281308
- 681265
- 305998
- 199930
Pääsit koskettamaan
Sellaista osaa minussa jota kukaan ei ole ennen koskettanut. Siksi on hyvin vaikea unohtaa sinut kokonaan.50820