Ja mistä tuli yhtäkkiä 😁😆 sinäkö se olit, mitä halusit viestittää?? 😍🤗
Mikä se kuva oikeen oli
Anonyymi-ap
18391
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 18
Vanhimmat
Gubbe 🥰🥰🥰
tarkemmin
Kun otin autossa puhelimen taskustani, puhelimeeni oli itsestään ilmestynyt jonkun naisen kuva. En oo enää ihan varma missä siellä se oli mutta jostain se tuli esille. Eikä se kyllä oikeen häneltäkään näyttänyt mutta en kyllä tiedä kuka muukaan se olisi voinut olla, ihme juttu 😂😁
Rauhoitu susi oikeasti. Mikä sulla on 😯🙄
mä en oo mikään susi. mun kiusaaja on susi, tai siis toinen niistä.
Kukas se toinen on sitten?
Entä sä itse?
Mä oon N nainen. Toinen kiusaaja on susi ja toinen hirvi, näin ainakin vahvasti uskon. Nämä oivalliset vinkit siis heistä.
No ookko sinä jotain kuvia esim tänne lataillut kun utelet palstasedältä asiasta?
Jaa no klikkasko jäbä linkkiä, more hot girls- optiolla?
Oletko sä mielestäs joku palstan erotuomari kun huseeraat susiäijän monologeissa tiedustelemassa kaikennäköistä?
Nälkä kasvaa syödessä
Klik klik klik klik klik
Voi se piisamikin olla. Kanihan jo pistettiinkin pataan.
Kani voi varmasti hyvin kun lähti täältä ja missään padassa ole ollut ettekä saa häntä enää kiinni. 😀 Aurinkoa kevääseen hänelle toivon! 🌼🌼 Vaikutti oikein reippaalta ja mukavalta naiselta. Palsta ois kivempi paikka kun kaikki mukavatkin jäisi tänne vähän pidempään. Mutta ymmärrän ettei täällä jaksa kovinkaan moni aikaansa viettää. Jos vähänkin on muuta elämää.
Pysy sä vaan tunteeton itsekäs mustasukkainen nainen vain poissa hullu sä olet ihan tauno kun kiusaat kaikkia
Nyt on aloittajasetä varmasti monelle mielikille mieleinen ns jatko-osa
Eihän siihen tarvita ku yks banaali obsessio jonka ympärillä kaikki pyörii. Terve
Erja vähän innostu. Kuulemma.