M, kirjoita mulle jotain please

Tämä ei toimi näin, että sinä olet hipijiljaa.
8378
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Huh, kiirettä pukkaa!
Ihanaa päivää Rakas mieheni🥰 Tänään aurinko paistaa ihanasti❤️
Miten sulla menee?

Äänestä
  • Olitko Mikaela mopoajelulla??
    Muista nyt pukea kunnolla päälle kun olet pelkkää luuta ja nahkaa, ettet vilustu. <3

    Äänestä

Hello, it's me
I was wondering if after all these years you'd like to meet

Äänestä

Well well the world is at its place here even after all the eons in Italy.

Äänestä

Et taida paljon tajuta????

Äänestä
  • En tajua yhtään.

    Äänestä

  • Kerro mitä en tajua. Haluaisin ymmärtää mitä tarkoitat.

    Äänestä

  • Olenko seurannassa?

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Tämä ei toimi näin, että sinä olet hipijiljaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu