Moi! Aloitin saksan opiskelun noin 4kk sitten ja en ole vielä löytänyt montakaan suomalaista, joka saksaa vapaa-ajallaan opiskelisi. Lukiossani meillä on pieni saksan porukka ja tunnustas, että kellään muulla ei ole motivaatiota opiskella kieltä tosissaan. Löytyisikö täältä innokkaita opiskelijoita, joiden kanssa jakaa kokemuksia?
Vieläkö löytyy saksan opiskelijoita
Anonyymi-ap
0
171
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hakalan asunnossa on kuvattu aikuisviihdesivusto Onlyfansin kautta julkaistu pornovideo.
Keskustan puheenjohtajan Antti Kaikkosen avustaja Jirka Hakala ei jatka tehtävässään. Keskustan puoluelehti Suomenmaa ke482685- 1252030
- 911721
- 1621329
Mitä harrastuksia kaivatullasi on?
Mitä harrastuksia sinulla? Onko teillä yhteisiä harrastuksia?691271- 521169
- 691102
- 611066
Mitäs jos hyökkään rakastuneesti kimppuusi
Tuleeko painimatsi vai "painimatsi". Jää nähtäväksi 😂731039Kannattaako suomalaisen nuoren lähteä Thaimaahan au pairiksi? Mitä olet mieltä?
Chiang Mai Pohjois-Thaimaassa kutsuu neljä suomalaista au pairia elämänsä seikkailuun. Arki toisella puolella maailmaa t32987