Oltava aprilli pilaa, koska ei ole joulu viellä.
Vastaanotto keskus lopetetaan.
15
489
Vastaukset
- Anonyymi
Munkin purija repii pöksynsä ennen aikojaan
- Anonyymi
Munkinhokijalle!
"Oi pure mua, se tee.
Yö kylmä pakenee!" Ich komme! 😂👍- Anonyymi
Hanki lobotomia
- Anonyymi
Lobotomia on nyt minullekin tehty ja se sai myös minutkin siirtymään "munkki-uskontoon".
Oletko valmis? Munkki tulee ja ich komme! 😂👌- Anonyymi
Hanki lobotomia
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Hanki lobotomia
Osaatko ehkä kirjoittaa kolmannenkin sanan? 😂👍👌
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Osaatko ehkä kirjoittaa kolmannenkin sanan? 😂👍👌
Hanki lobotomia
- Anonyymi
Noillekkin ihmisille kaupunki maksaa jotta pysyvät hengissä. Kannattas miettiä kerran viellä. Ne ei tuota mitää, kuluttaa yhteiskunnan varoja.
- Anonyymi
Ja sinä sossu pummi puret munkkia yhteiskunnan rahoilla
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ja sinä sossu pummi puret munkkia yhteiskunnan rahoilla
Ooh, ihanaa, kun muistit taas munkin! 🥰
"Pure mua, se tee.
Yö kylmä pakenee!"
Huomenna jämpsän portissa 22:00 ? 💋
- Anonyymi
Aprillipila ja vastaanottokeskus ovat yhdyssanoja. Hukkaan on mennyt yhteiskunnan tarjoama koulutus sinunkin kohdallasi.
- Anonyymi
Mutta hyvissä hankkeissa. Pääseköhän noista kaikista ryssistä nyt.
- Anonyymi
Kaikkien näiden länkytysten lukemisen jälkeen palatakseni ketjun aloitukseen: minä olen sitä mieltä, että vastaanottokeskusten lukumäärää vähentäminen on pelkästään hyvä asia.
Se on osoitus siitä, että myös elintasopakolaisten määrä on laskenut. Maahan tulemisen ehtoja on tiukennettu ja tiukennetaan edelleenkin. Hädässä olevia on aina autettava, mutta ei pidä olla naiivi ja syytää rahaa kohteisiin, missä ei todellista tarvetta edes ole.
Ketjusta on poistettu 12 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 503764
- 1053395
ROTAT VALTAAVAT ALUEITA
Asukkaat nyt loukkuja tekemään ja kiireellä, jätehuolto kuntoon, jätteet niille kuuluville paikoille, huomioikaa yrittäj342721Miten minusta tuntuu että kaikki tietää sun tunteista mua kohtaan
Paitsi suoraan minä itse, vai mitä hlvettiä täällä tapahtuu ja miksi ihmiset susta kyselee minulta 🤔❤️262398- 201849
Alavuden sairaala
Säästääkö Alavuden sairaala sähkössä. Kävin Sunnuntaina vast. otolla. Odotushuone ja käytävä jolla lääkäri otti vastaan51769- 1851726
Reuters: Ukraina on iskenyt Venäjän strategisia pommikoneita vastaan. Jopa 40 konetta vahingoittunut
Ukrainan turvallisuuspalvelu SBU on iskenyt Venäjän strategisia pommikoneita vastaan, kertoo Reuters. Uutistoimiston läh3841437- 271387
Huomenta kulta
En mä halunnut sulle ilkeillä,päinvastoin. Miks mä niin tekisin ku rakastan sua ❤️ mut anteeksi jos ilmaisin itseäni huo91188