Kiinteistöhuoltofirmat

Millainen palkkataso paikallisissa kiinteistöhuotofirmoissa?
17488
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

En tiiä palkkatasosta, mutta kovasti ne velottaa työstä tai tekemättömyydestä, ainakin khk.

Äänestä
  • Khk kyllä osaa veloittaa asiakasta,työntekijällä palkka 10-11€,vittu mitä paskaa😂😂

    Äänestä

Ehken ala arrvoisin homma.mitä nähnyt, tarjotaan vajaat tunnit ja herraa leikkivä laittaa whatsappi viestillä käskyjä, ei edes soita.
Palkkataso todellakin irtoeuroja, siihen vielä eläkeläisten vittuilut päälle joilla ei ole omaa elämää vaan kytätään kellon kanssa ulko-ovella sitä kun muutama lumihiutale on satanut kerrostalon portaille.

Äänestä

Täytyy olla siin 22 € paikoilla minimi liksa

Äänestä

Täytyisi olla,totuus kuitenkin että puolet tuosta..🤬

Äänestä

Työsuhde edut hyvät,urakkatyö,tuntipalkka ja talon puolesta vittuilu😒

Äänestä

Elämäänsä kyllästyneen näköisiä sätkä suussa kuin tuti n200-250kg.

Äänestä
  • No vähemmästäkin vittuuntuu..

    Äänestä

Nykyaikainen vankeusrangaistus.

Äänestä

10-12€ / tunti.

Äänestä

Hirveenä mustalaisia jostain syystä tuolla alalla, epäillyttävää..

Äänestä
  • Ei ole mustalaisia alalla,ei ne lähde tuollaisiin hommiin kun sossusta ja varastelemalla tienaa paremmin.

    Äänestä

  • Anonyymi00013 kirjoitti:

    Ei ole mustalaisia alalla,ei ne lähde tuollaisiin hommiin kun sossusta ja varastelemalla tienaa paremmin.

    Ja prostituutiolla ja huumekaupalla.

    Äänestä

  • Anonyymi00013 kirjoitti:

    Ei ole mustalaisia alalla,ei ne lähde tuollaisiin hommiin kun sossusta ja varastelemalla tienaa paremmin.

    Lisäksi romani ei mene töihin toiselle helposti, ei kuulu heidän kulttuuriin.

    Äänestä

  • Anonyymi00016 kirjoitti:

    Lisäksi romani ei mene töihin toiselle helposti, ei kuulu heidän kulttuuriin.

    Stop stop nyt suu suppuun olkootpa miten ...

    Äänestä

23,50€ ei alle kannata lähtä

Äänestä

Soita ja kysy

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Millainen palkkataso paikallisissa kiinteistöhuotofirmoissa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu