Ajauduit sen kans siihen tilanteeseen?
Miksi sitten
Anonyymi-ap
16321
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Mihin tilanteesee? 🤔 Avaa vähä.
Toisen kanssa
Ei oo ollut ensimmäistäkään niin en nyt ymmärrä. Mistä keksit että meillä oli jotain muutakin?
Se juttu liittyi vain työhön.
En keksi vaan näen
Öh? Mistä ajattelet näkeväsi asian?
Katseista, kehonkielestä ainakin toisen osalta. En sinun aina. Paitsi ehkä viime aikoina jotain
Minä olen sitten nainen. No entä, jos toinen on vain ihastunut ja mitään muuta ei oo käyny.
En osaa sanoa. Epäilen kyllä ettei ole niin viatonta
Mikä saa ajattelemaan niin? Ihastuminen tai vetovoima voi saada ihmiset kummalliseksi. Ei se tarkoita et he ois tehneet mitään sellaista muuta esim fyysistä.
Niin en tiedä mutta epäilen koska pidän hänestä hyvin paljon ja pelkään menettäväni hänet vaikka minun ei kuuluisi niin ajatella.
Siksikö työnsit häntä poispäin jossain vaiheessa?
Ei kai liity siihen vaalea mies juttuun? En ole ajautunut, todella vanha tuttu. Ei mitään sellaista meidän välillä.
Kirjoittelimme vuosia sitten ja vähän ihastuin. Sitten löysin hänet täältä ja kirjoitin tunnistettavasti hänelle. Lopun tiedätkin.
Pus & kram
Oliko tämä aloittajalta?
Taisit kirjoitella mun kanssa täällä mutta se jokin yhteinen työ josta kerroit osoitti että en ollut se keneksi luulit. En ole ollut sellaisessa työssä.