Tuntuu, että kiusaat tahallaan

Kun et yhtään näytä tunteita.
15299
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

Kuka kysyy? Älä ole prinsessa. Ei niitä mullekaan näytetä.

Äänestä
  • No minä ainakin olen näyttänyt. Ap

    Äänestä

  • Mitä prinsessaa se on, että haluaisi vastavuoroista tunteiden ilmaisua? Jossain palstalla luulisi olevan helppoa ja vähintä mitä voi tehdä. Ap

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Mitä prinsessaa se on, että haluaisi vastavuoroista tunteiden ilmaisua? Jossain palstalla luulisi olevan helppoa ja vähintä mitä voi tehdä. Ap

    Jaa no minullekaan ei ilmaista, on ilmeisesti kyllästynyt. Elämä on.

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Mitä prinsessaa se on, että haluaisi vastavuoroista tunteiden ilmaisua? Jossain palstalla luulisi olevan helppoa ja vähintä mitä voi tehdä. Ap

    Mä oikeesti olin ihan äimistynyt kun kaivattu sanoi, etten näytä tunteita, vaikka se on kyllä ihan toisin päin. En tiedä, millaista tunteiden näyttämistä hän toivoo multa.

    Äänestä

Toiset ovat varovaisempia ja haluaisivat näyttää tunteensa vain kasvotusten ja sovitusti, jotta mahdollisimman vähän epämääräisyyttä olisi välissä.

Äänestä
  • Joo. Niin kai sitten.

    Äänestä

  • En ole pyytänyt tunteiden näyttämistä. Mutta olen enemmän kuin nauttinut siitä, kun sitä huomiota oon saanut.

    Äänestä

  • Anonyymi00013 kirjoitti:

    En ole pyytänyt tunteiden näyttämistä. Mutta olen enemmän kuin nauttinut siitä, kun sitä huomiota oon saanut.

    Joku tuli väliin ja omi. :( -äimistelijä

    Äänestä

Olen kai niin tunnisteeton ettei huomaa. Tunnisteetvottaa trollit käyttöön.

Äänestä

Olet rakkain ja tärkein kultamussuni, lempeni ikuinen kohde ja kupeideni polte ❤️‍🔥

Äänestä
  • Kirjoittaisikin jotain tuollaista. Ap

    Äänestä

  • Anonyymi00010 kirjoitti:

    Kirjoittaisikin jotain tuollaista. Ap

    Pitää ottaa elämässä sen minkä saa 🤷🏻‍♀️

    Äänestä

Ihana nainen kyllä😍 näen edessäni kupeet ja ihanan kehon muutenkin❤️ nyt voinkin mennä nukkumaan. heippa.

Äänestä
  • Muistan kun ihastelit🥰

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kun et yhtään näytä tunteita.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu