Ihan tiedustelisin kauan menee päästä tutkimuksiin nyt ostan itse suojat kaksi kuukautta odotellut aikaa tutkimuksiin. Alapää falskaa ihan liiaksi. Varsinkin öisin. Päivällä kerkeän välillä vessaan asti. Mut jos alkaa pissa tulemaan pakko antaa suurimman osan tulla vaippaan.
Ei muuta mut niin kalliita ettei tahdo rahat riittää ostamaan kuitenkin 2-4 vaippaa vuorokaudessa kuluu.
Vaipat hyvinvointi alueelta
Anonyymi-ap
1
258
Vastaukset
minä soitin vain apuvälinelainaamoon, OmaHäme , tosi ei silloin 5 vuotta takaperin. Eivät paljoa kysynyt, vaippoja tuli helpolla. Mitään lääkärijuttuja ei ollut.
Saatiin päivässä 5-7 vaippaa kun vaimo niitä itse vaihteli. Siis sellaisia Pikkuhousuvaippoja.
ohjeissa jostain joskus luin että pitää 3 kkollut tarvetta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 923528
Nainen olet minun
Olen ominut sinut itselleni, täysin itsekkäistä syistä. Haluan rakastella sinua nainen, toivottavasti sinäkin minua. Oli442907Sille ei voi enää mitään
Miten kaikki meni aiemmin. Oon aivan lukossa 🔒 Tuskin uskallat enää mitää tehdä. Ehkä pitää luovuttaa vaan.742396- 612328
Harmi jos ei enään nähdä
Ehkä se on parempi näin kuitenkin. Ehkä jotain uutta löytyy. Uskon ja toivon että olet onnellinen. Sinussa on kaikki512291Miten suhtauisitte jos kaivattunne sanoisi, ettei hänestä ole seurusteluun
mutta seksi, hellyys ja yhdessäolo kelpaa kyllä??1162256Kunpa minä tietäisin
Olisipa minulla tietoa, siitä oletko sinä nainen kiinnostunut minusta, miehestä joka tätäkirjoittaa, vai olenko minä aiv212143Vau miten upea nainen!
Näytit todella tyrmäävältä. 🤩😍 En meinannut saada katsettani irti sinusta.202107- 1152055
- 621974