Se oli siis

Pelkkää ystävällisyyttä hänen suhteen
11243
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Ystävyyttä siis

Äänestä

Vai jättikö se toinen sinut vai sinä hänet

Äänestä

Ystävyys on hyvä pohja enemmälle, varmasti se on myös sun ystävä. Ei saa unohtaa ystävyyttä. Höpsöttelyy. Mulle ystävät tärkeitä

Äänestä
  • Hyvä juttu jos on kaikille ystävä

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Hyvä juttu jos on kaikille ystävä

    Ei kyllä kaikille ole! Loukkaa syvästi, niinko syvästi tommoset epäilyt! Oon ystävä vaan mun ystäville! Ja munlähellr ei prkl kaikki pääse uskotKO

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    Ei kyllä kaikille ole! Loukkaa syvästi, niinko syvästi tommoset epäilyt! Oon ystävä vaan mun ystäville! Ja munlähellr ei prkl kaikki pääse uskotKO

    Sen todellakin uskon ettei sun lähelle tulla jos et halua mut ei tulla munkaan lähelle

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    Ei kyllä kaikille ole! Loukkaa syvästi, niinko syvästi tommoset epäilyt! Oon ystävä vaan mun ystäville! Ja munlähellr ei prkl kaikki pääse uskotKO

    Erittäin invormatiivisia ainakin infantiilien mielestä palstasetä nämä sinun dialogisi itsesi kanssa

    Äänestä

En kiinnostunut miehestä, joka pitäisi paljon naispuolisia ystäviä suhteen aikana. Ei olisi oikea minulle.

Äänestä
  • Minä en kyllä kaveeraa kun niiden kanssa mitä on sovittu! Aina ollaan holhoamassa ja rajaamassa, entäs mun elämä?!

    Äänestä

  • Anonyymi00008 kirjoitti:

    Minä en kyllä kaveeraa kun niiden kanssa mitä on sovittu! Aina ollaan holhoamassa ja rajaamassa, entäs mun elämä?!

    No ei kai niiden kanssa kannatakkaa kaveerata palstasetä, mutta enmää niitä tunne

    Äänestä

Seksikkään kanssa ei pysty olleen kaveri ja sitä kuule ei usko kukaan kun väität niin.Homoseksuaali onkin sitten eri.Homo ja hetero voi olla pelkät ystävät.
Minun mies ei tuu koskaan olleen missään yhteyksissä minun mielestäni vaarallisen naisen kanssa.Muuten saa lähtöpassit.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Pelkkää ystävällisyyttä hänen suhteen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu