Tärkeät vaalit

Anonyymi-ap

Nyt kun pitäisi saada muutosta tasapuolisesti aikaan niin äänestäjät, unohtakaa puolue ja keskittykää vain henkilöihin jotka ovat jotain saaneet aikaan, vain toisiaan tasapuolisesti kunnioittavat voivat saada muutosta aikaan, ei yksikään puolue.

4

200

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Muistakaa ketkä halusivat oman kaupungin sairaalan alasajoa

    • Anonyymi

      Puheet henkilövaaleista ovat täyttä puppua. Ei tarvitse muuta kun käy lukemassa kepun huoneentaulun mihin jokaisen ehdokkaan on sitouduttava niin näkee, että ehdokkaat sitoutuvat siinä puolueen linjaan. Aivan käsittämätöntä harhaanjohtamista täällä! Tilanne on aivan sama muillakin puolueilla.

      • Anonyymi

        Jokainen voi halutessaan tehdä vaaleista henkilövaalit. Jookon tuntevat kaikki ja Jooko tuntee teidät. Yhteistyöllä on merkityksensä!


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Jokainen voi halutessaan tehdä vaaleista henkilövaalit. Jookon tuntevat kaikki ja Jooko tuntee teidät. Yhteistyöllä on merkityksensä!

        Kyllä, Jooko tekee eikä meinaa! Veronmaksajille tehnyt useiden miljoonien säästöt ( lukekaa pöytäkirjat). Aivan erisarjan mies puolustamaan tavan kansalaisia. Vahva suositus!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nyt tajusin mitä haet takaa

      En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä
      Ikävä
      40
      2997
    2. Kaksi tyttöä putosi

      Minkä takia ne tytöt katolle oli kiivenny?
      Helsinki
      70
      2457
    3. Mitä haluaisit tänään sanoa kaivatullesi?

      Onko sydämelläsi jotain?
      Ikävä
      174
      2324
    4. Kukapa se Ämmän Kievarissa yöllä riehui?

      En ole utelias, mutta haluaisin tietää, kuka riehui Ämmän Kievarissa viime yönä?
      Suomussalmi
      33
      2008
    5. Kiitos kun sanoit ikävästi minulle, herkälle

      Sait kesälomani pilattua😔
      Ikävä
      18
      1416
    6. Naiselle mieheltä

      Huomasin tuossa, että jääkaapissani on eräs sinun ostamasi tuote edelleen avaamattomana. Arvaatko mikä?
      Ikävä
      22
      1363
    7. Salilla oli toissapäivänä söpö tumma

      Nuori nainen, joka katseli mua. Hymyili kun nähtiin kaupan ovella sen jälkeen
      Ikävä
      41
      1356
    8. Eiii...

      Etkä! 😘
      Ikävä
      13
      1249
    9. Kaipaan niin....

      Aaawww mikä kaipuun tunne iski ja lujaa🥺😭❤️
      Ikävä
      10
      1234
    10. Mikset vain

      Unohtaisi?
      Ikävä
      22
      1211
    Aihe