Miksi on perustettu Vammaisten Maajoukkue ?

Anonyymi-ap

Jotenkin tulee sellainen kuva näistä asioista että Vavan Pj eikä valmennuspäälikkö ole onnistunut töissään, onhan tämä pitänyt siellä hyväksyttää niin miksi mennyt läpi koska eihän muillakaan ikäluokilla ole maajoukkueita ei edes aikuisilla niin miksi näin voitteko ystävällisesti vastata, kiitos

5

585

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      On se jännää miten jotain ahdistaa tämä asia ihan älyttömän paljon 🤣 Ehdotan että ota kylmä suihku ja mene vaikka vetää junnujen treenejä, jos osaat. Tai sitten vaan keksit itsellesi jotain muuta puuhaa.

    • Anonyymi

      Ei ahdista, vaan yhdenvertaisuutta mitä ne muutkin huutaa

    • Anonyymi

      VaVan pj....

    • Anonyymi

      Nyt tulee EÄM-mitskuja, kun oli Pajiksessa oikea maajoukkue sparraamassa edustusjoukkuetta :)

      • Anonyymi

        Juu en ymmärrä mitä iloa on sohloista, kohta menee hyvin kun ne vie oikeiden urheilijoiden massit vedoten tasa-arvoon ja yhdenvertaisuuteen. Tajutkaa tämä vedätys jo


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. MIksi suurin osa persuista on alkoholisteja?

      Tätä jäin pohdiskelemaan....
      Maailman menoa
      55
      3670
    2. 41
      3080
    3. Kehutaan vaihteeksi Perussuomalaisia

      Perussuomalaiset ovat olleet melkoisen lokakampanjoinnin kohteena, vaikka ovat saaneet paljon hyvää aikaiseksi. Nyt on
      Maailman menoa
      151
      2914
    4. SDP ylivoimainen ykkönen

      En ole koskaan viitsinyt käydä äänestämässä, mutta nyt SDP:n etumatka on niin kutkuttava, että pakkohan se on vaivautua.
      Maailman menoa
      72
      2373
    5. Putin lähti takki auki sotaan....

      Luuli, että kolmessa päivässä hoidetaan, nyt on mennyt 3,5 vuotta eikä voitosta tietoakaan. Kaiken lisäksi putin luuli,
      Maailman menoa
      15
      2303
    6. Roiskeläpät takaisin niin alkaa lasit kestämään

      "Tuulilaseja hajottava talvi-ilmiö on ehkä ratkennut" Tämän päivän autoissa kun on esimerkiksi vanhempaa autokalustoa s
      Yleistä autoilusta
      58
      1869
    7. Polttomoottoriauto on köyhän merkki

      Kun ei ole varaa ostaa sähköautoa, niin joutuu köyhän autoa käyttämään.
      Maailman menoa
      114
      1701
    8. Mitä tarkalleen tunnet

      Minkälaisia tunteita sisälläsi liikkuu, kun tiedät, että ajattelen sinua lämmöllä ja jotain syttyy myös sinussa? Haluai
      Ikävä
      68
      1150
    9. Kaivattusi ominaistuoksu?

      Itse vastaan juustonaksu 😅
      Ikävä
      82
      1111
    10. Nainen, koska nähtiin viimeksi

      Mikä päivä? Tarkemminkin voit kohtaamistamme kuvailla. 🤗
      Ikävä
      51
      1096
    Aihe