Me, Paavolle valealibienantajien suvut, kokoonnumme nuorisoseuralle 30. huhtikuuta kello 17. Juomme sameaa, syömme salakaatoa ja suoritetaan parinvaihtoja lopuksi, jos kykyä löytyy. Hyväksytään poikaparitkin.
Me, Paavolle valealibienantajien suvut, kokoonnumme nuorisoseuralle 30. kesäkuuta kello 17. Juomme s
18
423
Vastaukset
- Anonyymi
Kumpana ne on? Kesäkuussa vai huhtikuussa, vai molempinako?
- Anonyymi
Me pidämme ne kahtena kertana. Jos ei pääse huhtikuussa niin kesäkuussa sitten. Monethan tulee kumpanakin juhlapäivänä. Samea ei ole enää Juhanin sotkemaa, vaan Kihniöstä ostettua. Seuran takatiloihin tuodaan ilmapatjoja ryhmäseksiä ja parittelua varten.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Me pidämme ne kahtena kertana. Jos ei pääse huhtikuussa niin kesäkuussa sitten. Monethan tulee kumpanakin juhlapäivänä. Samea ei ole enää Juhanin sotkemaa, vaan Kihniöstä ostettua. Seuran takatiloihin tuodaan ilmapatjoja ryhmäseksiä ja parittelua varten.
Onko -18K? Me ollaan blondit kaksoset 17, mutta seksi kiinnostaa.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Onko -18K? Me ollaan blondit kaksoset 17, mutta seksi kiinnostaa.
ei viinaa alaikäisille, mutta näytelkää 18, niin bileet onnistuu ja sammal kostuu
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
ei viinaa alaikäisille, mutta näytelkää 18, niin bileet onnistuu ja sammal kostuu
juu joukkoon vaan!
- Anonyymi
Saako tuoda maalaisliittolaisen Seta-ryhmän homo/lesbo rälläkkäryhmän paikalle?
- Anonyymi
tuo, tuo! kerrankin saadaan vierasta
- Anonyymi
Mää tuN VANHALLA RATTORILLA PAIKALLE ,ALASTI
- Anonyymi
Me olemme upeat suvut! Me olemme jumalasta ja aabrahammi siunasi ja öljysi meidät
- Anonyymi
jaahas siinä alibien pääsuku puhuu
- Anonyymi
Ei siellä Sydänmaan NS talon seinässä ole mitään "Paavon relieffiä tai muistolaattaa"
- Anonyymi
Eikö nämä Paavouskovaiset vieläkään tajua että hän istui pienen tuomion rahasta.
Eikka ja postipankki hoiti homman ja kaikki pelastui paitti Hilkka - Anonyymi
Ei vaiskaa! Ei me kokoonnuta. Ei kylällä pääse kaikki tietoon, mitä vanhempamme tekivät 1971
- Anonyymi
Sinua murhasukuun kuuluvana pelottaa ja kirjoittelet pa..aa, mutta me kokoonnumme
- Anonyymi
Tulkaa paikalle! Tulkaa katsomaan, kuinka päät pystyssä ylpeinä kuljemme tollotuksienne läpi sisälle.
- Anonyymi
Minäpä noudan Röökelin ja Käsivarret mukaani ja tulen käymään. Nämä kaksi ovat hankalia, pahoja ja ihailevat väkivaltaa. Tullaan kattomaan!
- Anonyymi
siis tänäänkö?
- Anonyymi
Onko uutta näytelmää tehty.Entäs onko kirjailijalta tulossa uutta Hilkkakirjaa.Kiljuakin pitää olla.Muuten en tuu vaan lähden Alavudenaabeeceelle kattomahan poikia
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä
Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain36812359Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli
Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.2565403Kokoomusnuoret: Sosiaalitukien työvelvoitteen tulisi koskea kaikkia
Riikka Purra on esittänyt, että maahanmuuttajilta tulisi edellyttää palkatonta työtä sosiaalitukien vastineeksi. Kokoom2153947Purra vaatii: Työvelvoite maahanmuuttajille ja kantasuomalaisille pitkäaikaistyöttömille
Jos Perussuomalaiset ja Kokoomus ovat seuraavan hallituksen kaksi johtavaa puoluetta, on suomalaisille pitkäaikaistyöttö2002645Jyrki Linnankivi, Jyrki 69 - Goottirokkarista kirkonmieheksi Lappiin!
Jyrki Linnankivi eli Jyrki 69 on The 69 Eyes -rockyhtyeen vokalisti. Lauluhommien lisäksi hän sanoittaa, säveltää ja sov151992Onnea Maria ja Vilma Amazing Race -voitosta!
Maria Guzenina ja Vilma Vähämaa voittivat Amazing Race Suomi -kisan. Voiton hetkellä Guzenina paljasti, miksi valitsi Vi191834Mikä on mielestäsi paras miestyyppi?
Esimerkit kärjistettyinä: a) perustavallinen/tasainen b) himourheilija c) varakas, turvallinen elättäjä d) puolikrimina167900Martina Aitolehti
Instagramissa pomppas esille Martinan kumipallot. Ihan säikähin. Ja tää on Martina-ketju!271862No kolahtaako kukaan
Samalla tavalla kuin mä? Harmi kun et uskaltanut kohdata. Ehkä me löydetään jotkut muut jotka voi olla konkreettisempiak74782Rippituoli
Kerro joku synkkä tai outo salaisuus, joka liittyy ikävääsi kaivattuasi kohtaan. Tee tunnustus anonyyminä. Se helpottaa59736