Mannen Marketissa aina pullot kilisee... Nool3b9nIKs
Romanien kansallispäivä
Anonyymi-ap
7
459
Vastaukset
- Anonyymi
Puukkoja ja puntareita... ynnä muita virvokkeita...
https://www.youtube.com/watch?v=Nool3b9nIKs - Anonyymi
Siellähän kiertää rikkaitakin, aina kuulemma samat , mutta onhan niilläkin oikeus siihen, mutta eivät osaa edes hävetä.
- Anonyymi
Kääkö katteeks toiset saa sinä et
- Anonyymi
Mustalaisen kohta on 12 vuotta. Ihan vaan tiedoksi
- Anonyymi
Sinähän sen tiedät kriminalisti
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lataus pakkaskelissä
En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu1054104Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv572318Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?741600Kyllä mä suren
Sitä että mikään ei ole kuten ennen. Ei niitä hetkiä ja katseita. Toisaalta keho lepää eikä enää tarvitse sitä tuskaa ko51054- 66844
- 21803
Olet mies aika ailahteleva luonteeltasi
Olen nähnyt kuinka olet iloinen, sosiaalinen ja osallistuva. Autat ja kannustat muita. Ja sitten olen nähnyt kuinka istu118803- 39782
Olisin valmis tutustumaan uudelleen
En menneisyyden kautta vaan haluaisin tutustua ihmiseen, jollaiseksi olet kasvanut.49748- 62748