Olemme nelikymppinen pariskunta ja olemme olleet 15 vuotta naimisissa. Seksielämä on ollut aika villiäkin, nautimme toisistamme edelleen. Huomasin tosin, että vaimolla oli menot lisääntyneet, joskin suhteessa aika tulee tärkeäksi ja elämä vaan menee niin.
Eräs ilta olin ystävien kanssa baarissa ja minulle kerrottiin, että vaimoni oli pyörinyt Crossfit kaverin kanssa liian läheisissä tunnelmista ja lähtenyt treeneistä yhdessä. Olimme olleet tämän vähän vanhemman miehen kanssa kyllä yhteisissä illan vietoissa, joten en uskonut asiaa. Aamulla juttu tuli mieleen ja kysyin missä mennään. Vastaus oli kieltävä, mutta ei vakuuttava. Epäilys heräsi.
Kuukausi meni ja aloin kiinnittämään huomiota ja kysymään muutamia asioita, vastaukset olivat varsin ailahtelevia. No nyt alkoi jo epäilyttää. Edelleen seksielämä oli sen 3 kertaa viikossa, mutta kai oltiin jumissa tutussa nopeassa seksissä. Ei mitään uutta, korjaan vanhaa hulluttelua. Treenit alkoi olemaan myös pidempiä... Olin itse omissa harrastuksissa, mutta välillä kun minun treenit peruttiin huomasin vaimon olleen paljon pidempään pois kuin olisi pitänyt ja hän säikähti, kun olinkin jo kotona, kun hän saapui.
Asia josta en ole ylpeä. Yhteinen tietokone jolle on menossa tekemään töitä, siinä oli hänen profiili auki. Ja itsepainin jälkeen katson hänen sähköpostia. Ei olisi pitänyt. Olemme aika puhuneet, että jos haluat mitä tahansa seksistä puhumme toisillemme ja yritetään toteuttaa toiselle fantasiat, mutta löysin postista kuvia ja SM tyylistä keskustelua heidän väliltä. Olimme kuitenkin puhuneet jopa ryhmäseksistä. Joten tämä salailu sehän takana toimiminen loukkasi sydänjuuria myöten. Kiehuin. Onneksi hän lähti silloin tyttöjen reissulle, todennäköisesti näin jälkijälkeen ajatellen. En tykkää riidellä viestillä ja olemme sopineet että emme häiritsee toisiamme jos olemme reissussa. Tämä antoi minulle aikaa suunnitelmaan.
Jos minä en kelpaa hänelle teen hänestä myöskin harvojen herkun. Kuten sanoin meillä oli kuitenkin varsin mukava ja kokeileva seksielämä. Tästä eteenpäin kerroin hänelle että halusin tuottaa hänelle orgasmeja käsin. Iso osa tätä oli se, että en vaan enää halunnut häntä. Joten muna ei seisonut. Toki välillä teki mieli ja pääasiassa nussin perseeseen ja halusin laueta naamalle. Tämä viimeinen oli meille uutta, mutta minua kiihotti ainoastaan alistaa häntä ja kun muuten en oikeastaan saanut hän tunsi ilmeisesti, että haluaa tyydyttää minut.
Ostin vaimolle netistä jättiläisdildon lahjaksi. Ensin vaan tarpeeksi sormia sisään, kieli klitorikselle orgasmi ja yllättävän nopeasti kommentteja kerralla dildo meni sisään.
No oli aika lisätä kierroksia. Nuolemisen sormen ja orgasmin aikana vaimo alkoi pyytää lisää. Tottakai tottelin ja ei siinä kauaa mennyt kun koko nyrkki meni pillun perukoille. Edelleen hänen salaisuutensa jatkui herrasmiehen kanssa.
Aloin lisätä kierroksia ja lisäsin myös sormia pyllyyn samalla, hän nautti ja ihmetteli mistä on nyt keksinyt tämän ja välillä kyseli miksi sain itse niin harvoin. Sanoin, että kai minä olen tulossa vanhaksi. Nautin siitä kun vaimoni nauttii.
Lopuksi päädyin siihen että kaksi nyrkkiä pillussa oli se mitä hän halusi ja nyrkki pyllyssä oli normaalia. Hän nautti myös siitä kun kutsuin häntä löysäksi huoraksi. Joskin vaiheessa huomasin että ehkä se salasuhdekin loppui.
Nykyisin minun normaali mulkkuni nauttii naisesta joka arvostaa minua. Nautimme seksielämästämme ja arvostamme toisiamme. Niin siis lopulta paljastin exvaimolleni, että sain tietää hänen suhteesta ja nyt hän voisi etsiä uuden löysän pillun täytteen, koska minua se ei kiinnosta.
Vuosi myöhemmin nähtiin sattumalta eri kaupungin terassilla hymyilin ja juteltiin, olimme molemmat puolisoiden kesken. Joskin en voinut kuin hymyillä kun mietin saako mies ikinä tuntumaa reunaan.
Vaimo hyppäsi vaikka ei ollut syytä, mitä minä tein.
Anonyymi-ap
0
3806
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1105212
Kalasataman talossa lienee rakennusvirhe
Ei pitäisi olla mahdollista parvekkeen kautta tulipalon kiivetä katolle saakka kuin korkeintaan ylimmästä kerroksesta.2722158- 911746
Kristillinen Kaste on syntisten kaste, ei itsensä uskoviksi julistaneiden kaste
Raamatun mukaan vain syntisyyden vuoksi kastetut saavat kasteen hyödyn, syntien anteeksisaamisen ja Pyhän Hengen lahjan2401210Venäjä teki mahtavan iskun Kiovaan?
Miksi Ukraina ei kykene tekemään Moskovaan yhtä mahtavia iskuja.3411187Kaipaatko nainen
Semmoista tosi hankalaa ja arkaa miestä? Pitäisitkö hänet aina omanasi jos saisit hänet? Miten huomioisit hänen herkkyyd1051110- 501109
Nojatuoli !
Uutta kehiin, kun edellinen pikavauhtia täyttyi, pitäisikö kiittää näitä asian jouduttaneita? Pilvet leijaa, sadetta en1521101- 1111059
Toivotko koskaan mies...
Että nähtäis ja aloitettais alusta, puhtaalta pöydältä tutustuminen. Olit oikeassa ei me kunnolla tunnettu. Olin hölmö.81999