Vaimo hyppäsi vaikka ei ollut syytä, mitä minä tein.

Anonyymi-ap

Olemme nelikymppinen pariskunta ja olemme olleet 15 vuotta naimisissa. Seksielämä on ollut aika villiäkin, nautimme toisistamme edelleen. Huomasin tosin, että vaimolla oli menot lisääntyneet, joskin suhteessa aika tulee tärkeäksi ja elämä vaan menee niin.

Eräs ilta olin ystävien kanssa baarissa ja minulle kerrottiin, että vaimoni oli pyörinyt Crossfit kaverin kanssa liian läheisissä tunnelmista ja lähtenyt treeneistä yhdessä. Olimme olleet tämän vähän vanhemman miehen kanssa kyllä yhteisissä illan vietoissa, joten en uskonut asiaa. Aamulla juttu tuli mieleen ja kysyin missä mennään. Vastaus oli kieltävä, mutta ei vakuuttava. Epäilys heräsi.

Kuukausi meni ja aloin kiinnittämään huomiota ja kysymään muutamia asioita, vastaukset olivat varsin ailahtelevia. No nyt alkoi jo epäilyttää. Edelleen seksielämä oli sen 3 kertaa viikossa, mutta kai oltiin jumissa tutussa nopeassa seksissä. Ei mitään uutta, korjaan vanhaa hulluttelua. Treenit alkoi olemaan myös pidempiä... Olin itse omissa harrastuksissa, mutta välillä kun minun treenit peruttiin huomasin vaimon olleen paljon pidempään pois kuin olisi pitänyt ja hän säikähti, kun olinkin jo kotona, kun hän saapui.

Asia josta en ole ylpeä. Yhteinen tietokone jolle on menossa tekemään töitä, siinä oli hänen profiili auki. Ja itsepainin jälkeen katson hänen sähköpostia. Ei olisi pitänyt. Olemme aika puhuneet, että jos haluat mitä tahansa seksistä puhumme toisillemme ja yritetään toteuttaa toiselle fantasiat, mutta löysin postista kuvia ja SM tyylistä keskustelua heidän väliltä. Olimme kuitenkin puhuneet jopa ryhmäseksistä. Joten tämä salailu sehän takana toimiminen loukkasi sydänjuuria myöten. Kiehuin. Onneksi hän lähti silloin tyttöjen reissulle, todennäköisesti näin jälkijälkeen ajatellen. En tykkää riidellä viestillä ja olemme sopineet että emme häiritsee toisiamme jos olemme reissussa. Tämä antoi minulle aikaa suunnitelmaan.

Jos minä en kelpaa hänelle teen hänestä myöskin harvojen herkun. Kuten sanoin meillä oli kuitenkin varsin mukava ja kokeileva seksielämä. Tästä eteenpäin kerroin hänelle että halusin tuottaa hänelle orgasmeja käsin. Iso osa tätä oli se, että en vaan enää halunnut häntä. Joten muna ei seisonut. Toki välillä teki mieli ja pääasiassa nussin perseeseen ja halusin laueta naamalle. Tämä viimeinen oli meille uutta, mutta minua kiihotti ainoastaan alistaa häntä ja kun muuten en oikeastaan saanut hän tunsi ilmeisesti, että haluaa tyydyttää minut.

Ostin vaimolle netistä jättiläisdildon lahjaksi. Ensin vaan tarpeeksi sormia sisään, kieli klitorikselle orgasmi ja yllättävän nopeasti kommentteja kerralla dildo meni sisään.

No oli aika lisätä kierroksia. Nuolemisen sormen ja orgasmin aikana vaimo alkoi pyytää lisää. Tottakai tottelin ja ei siinä kauaa mennyt kun koko nyrkki meni pillun perukoille. Edelleen hänen salaisuutensa jatkui herrasmiehen kanssa.

Aloin lisätä kierroksia ja lisäsin myös sormia pyllyyn samalla, hän nautti ja ihmetteli mistä on nyt keksinyt tämän ja välillä kyseli miksi sain itse niin harvoin. Sanoin, että kai minä olen tulossa vanhaksi. Nautin siitä kun vaimoni nauttii.

Lopuksi päädyin siihen että kaksi nyrkkiä pillussa oli se mitä hän halusi ja nyrkki pyllyssä oli normaalia. Hän nautti myös siitä kun kutsuin häntä löysäksi huoraksi. Joskin vaiheessa huomasin että ehkä se salasuhdekin loppui.

Nykyisin minun normaali mulkkuni nauttii naisesta joka arvostaa minua. Nautimme seksielämästämme ja arvostamme toisiamme. Niin siis lopulta paljastin exvaimolleni, että sain tietää hänen suhteesta ja nyt hän voisi etsiä uuden löysän pillun täytteen, koska minua se ei kiinnosta.

Vuosi myöhemmin nähtiin sattumalta eri kaupungin terassilla hymyilin ja juteltiin, olimme molemmat puolisoiden kesken. Joskin en voinut kuin hymyillä kun mietin saako mies ikinä tuntumaa reunaan.

0

3772

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Orpo räyhää: kansan on muututtava

        Orpon mukaan kansa ei elä kokoomuksen kanssa samassa todellisuudessa, ja sen vuoksi kansan on muututtava. Kas kun ei san
        Maailman menoa
        27
        1630
      2. Kristillinen kaste annetaa upotuskasteena

        Kristillinen upotuskaste perustuu juutalaiseen mikve-kasteeseen, jossa upottaudutaan veden alle kokonaan. Paavali vertas
        Kaste
        162
        1147
      3. Ehkä vähän

        Rakastunut sinuun
        Ikävä
        50
        1130
      4. Koko kansan kaste Punaisen meren ylityksen aikana

        Koko Israelin 2,5 milj.kansa sai kasteen ja Pyhän Hengen lahjan ylittäessän Punaisen meren. 1.Kor.10 1 Sillä minä en ta
        Kaste
        366
        1097
      5. Sijaiskasteet kuolleitten puolesta

        Paavali teki Korintossa sijaiskasteita kuolletten puolesta eli ns. Mormoninkasteita. 1. Kor. 15:29 Mitä muutoin ne, j
        Kaste
        373
        1019
      6. Martina ja jalkapalloilija2

        Seiska: Martina iski nuoren jalkapalloilijan vuosia sitten. Könysikö milf teinin kanssa?
        Kotimaiset julkkisjuorut
        182
        960
      7. Oikea kaste on syntisten kaste

        Oikea kaste on syntisten kaste. Vain syntisiä tulee kastaa. Itsensä uskoviksi ja vanhurskaiksi julistaneita ei tule ka
        Kaste
        58
        955
      8. Kristillinen kaste toimitetaan upottamalla veteen - pään valelukaste ei kelpaa

        Kristillinen upotuskaste perustuu juutalaiseen puhdistautumiseen, jossa upottaudutaan veden alle kokonaan. Paavali verta
        Kaste
        153
        942
      9. Nainen, nyt esitän muutaman skenaarion

        Asumme yhdessä ja seurustelemme. 1. On ilta ja olet sohvalla makoilemassa ja räpläät kännykkääsi. Makuuhuoneesta kuulu
        Ikävä
        114
        878
      10. Et taida paljoa

        treffeillä käydä? 😆 mieheltä Naiselle
        Ikävä
        89
        877
      Aihe