Vappu alkaa jo olla ovella? Millaisia tapahtumia ja menovinkkejä Juuassa on vapun juhlinnan kunniaksi?
Vastaukset 23
- Anonyymi
Eikö tosiaan ole mitään vapun juhlintaa luvassa?
- Anonyymi
On ja tulen sinun luoksesi.
Otetaan alkoholia, tupakoidaan, pelataan korttia, grillataan, tapellaan ja harrastetaan aikuisteen leikkejä.
Vain sinä ja minä- Anonyymi
isäsi poika olet
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
isäsi poika olet
Minulla ei ole isää mutta äiti on
Olen toinen ihme Jeesuksen jälkeen.
Olen saanut alkuni pyhästä hengestä - Anonyymi00019
Anonyymi kirjoitti:
Minulla ei ole isää mutta äiti on
Olen toinen ihme Jeesuksen jälkeen.
Olen saanut alkuni pyhästä hengestäKertomastasi päätellen olet saanut alkusi naapurin isännän kivespusseista kun paukutti takaapäin äitiäsi ikkunaa vasten.
- Anonyymi
juon vappuna kiljua kuten nytkin taitaa ollakin kaapissa rusinoita joita voi laittaa kiljuun
- Anonyymi
Serpentinit voi kääriä kikulin ja kivesten ympärille
- Anonyymi
Ennen sitä olen taas saanut aivopierun
- Anonyymi
Tuntuu hassulta kun ampuu paukkuserpentiiniä kullin nokasta
- Anonyymi
Se on kyllä tarkoitettu ihan muuhun ammuntaan.
- Anonyymi
Vappuna on eläimellistä panoa jos oikeeseen paikkaan eksyy.
- Anonyymi
Vapun jälkeisenä aamuna aina ropisee rusinat pönttöön väkivaltaisen vesiripulin mukana
- Anonyymi
Poikien kaa saunotaan kuin aina ennenkin
- Anonyymi
Kepulaiset istui paskakärrissä ihan selvimpäin ja keskellä päivää. Hölmöillä on hullut huvit!
- Anonyymi
Serpentiiniää kiedoin kikuleissonun juureen ja tatti tojottti pystyssä aivan koko vappu illan. Penisrengas.
- Anonyymi00016
Kävin tänä vappuna puksauttamassa naapurin emännän siskoa.
- Anonyymi00022
niinhän se oli viimekin vuonna, paitsi ettei naapurin emännällä ole edelleenkään siskoa vaan narttukoira
- Anonyymi00017
Paikallisessa salongissa sheivautin vehkeen karvoituksen.
- Anonyymi00023
leikkautitko molemmat karvat yhdellä kertaa
- Anonyymi00020
juon pari litraa kiljua pohjaksi, sen jälkeen kaikki menee omalla painollaan ei tarvitse huolehtia
- Anonyymi00024
Ihan jurrissa olin. Jarru pohjassa, pelti kii ja perseet olalla.
- Anonyymi00025
Oikein elegantti ja kaunis vapun vietto on minulla. Vetäsen tahraisen lakanan Juuan junapuistoon. Skoolaan kuohuvat vappu simat ja hieron ja nuolen yläkerran irmelin vappu munkkeja.
- Anonyymi00027
Kylillä möllisteltiin vanhoja romuja ja koetettiin kuulla LilleriLalleria. Lettujakin kerkisivät paistaa neljälle.
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1771610
Muistakaa pojat tämä.
Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.106832En ehkä onnistu siinä
Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.58735Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin
Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset203608- 129581
- 48556
Pahoin pelkään nainen
että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus50538- 37526
Viesti jonka haluaisit lähettää...
hänelle. Onko jokin pieni tunniste jonka vain te tiedätte. Onko naiselta miehelle tai toisinpäin, joku joku päivämäärä15510Mitä mieltä olet?
Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo60502