Juoksukurssi

Kansalaisopistossa olisi tämmöinen alkamassa. Saataisiko tähän osallistumaan keskivartalokehopositiiviset kahvakuulajumppaajat.
Olisi kyllä mukava piristysruiske kaupungille kun kyseinen jengi vetelisi menemään ympäri lieksoo. Tanner tärisi ja aitaa kaatuisi.
3158
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Oih! Tälläinen olisi Miun poppoolle juuri sopiva. Voi sitä läskin lotinaa jota saataisiin juostessa aikaan. Vois sitten uimahallin saunassa kamujen kanssa hikoilla lisää!

Äänestä

Mukavoo vaihtelua tälläinen kurssitarjonta meille kehopositiivisille! Pidetään läskit leppoisina ja liikkeessä niin ei tule suonikohjuja.

Äänestä

Joko tytöillä on juoksuaika? Nyt tuli kiire, lenkkarit jalkaan ja menoksi?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kansalaisopistossa olisi tämmöinen alkamassa. Saataisiko tähän osallistumaan keskivartalokehopositiiviset kahvakuulajumppaajat.
Olisi kyllä mukava piristysruiske kaupungille kun kyseinen jengi vetelisi menemään ympäri lieksoo. Tanner tärisi ja aitaa kaatuisi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu