kun ne nyt kaikki on palaamassa? Mistähän ne nyt palaa kuin tuhlaajapojat , kertosivat jättivätkö Kes kuntan välilä ja kuinka moneksi vaalikauveksi.
Siinä on sitä vakautta heiän mielestää🤣
Misä ne kepulit on olleet
13
158
Vastaukset
- Anonyymi
Kyl toi persujen äänestäminen oli monelle virhearvio, kyllähän ne persut lupas , Köyhiltä ei leikata ,Bensan hinta 1 euro, Poliittisia nimityksiä ei hyväksytä ,Oulaskankaan päivystys säilytetään ja vaikka mitä, kaikki on petetty. Eipä oo kummakaan jos äänestäjät heiltä lähtee. Vaihda Sinäkin keskustaan!
- Anonyymi
Minäkin tunnen monta persuista paluu muuttaneita!
- Anonyymi
Ne ovat olleet niillä synnin teillä joilta nyt tuhlaajapojan tavoin palaavat.
- Anonyymi
Saapa nähdä saako Haapavedellä eniten ääniä Haapavesi-ryhmä vain Perussuomalaiset?
- Anonyymi
Keput on milloin palaamassa takaisin kotiin,ja milloin keskelle. Se johtuu siitä,että heillä ei ole mitään pitävää omaa linjaa. Laahustavat aina sinne,mistä kuvittelevat ääniä irtoavan tai missä ajattelevat pääsevänsä keskelle vastuuta pakoon.
Keput,PAIKKA!
🤣🤣🤣🤣🤣🤣 - Anonyymi
Kyllä pitäisi osata kirjoittaa niin, että siitä saa jotain selvää.
Toisia puolueita haukkumalla ja omaa puoluetta aiheettomasti jalustalle nostamallako se tämä Haapaveden yhteistuumin kehittäminen etenee?
Ei se auta vaikka perusvalheita jaetaan kuinka, niin ihminen on kuitenkin (yleensä) omilla aivoilla ajatteleva. Tuskin, siis tuskin lähtevät sellaisten kelkkaan, joilla agendana on vain jonkin toisen ryhmittymän haukkuminen.
Milloin haukutaan kepu, milloin vasemmistoliitto, milloin kokoomus. Sitten ihmetellään kun kukaan ei oikein halua tehdä yhteistyötä. Ottakaa nyt hyvät persut joskus vastuu jostain. Älkää eläkö menneessä, tulevaisuudestahan tässä äänestetään ja pelkällä toisten haukkumisella se ei kyllä rapoista ole.- Anonyymi
Ja mitähän ne keput vsemmisto ja kokoomus täällä tekevät? Aamusta iltaan haukkuvat persuja hyvin törkeillä tavoilla.
- Anonyymi
Elämä sitten kepu hauku.
Kyllä on kaikki myötätunto ropissut,kun on seurannut miten keput täällä on vuosikaudet persuja haukkuneet.
Politiikka ei kiinnosta vähääkään,mutta persuja äänestän tuon kepujen ja vuosien varrella vasureittenkin pään aukomisen vastapainoksi.- Anonyymi
No no, vai niin se menee että vuosikaudet on persuja haukuttu.
Onko mitään itseaiheutettua, vaiko niin, että ne kaikki muut syyttä suotta ovat alkaneet haukkumaan?
No on kyllä ihmeellistä porukkaa.
Noissa sanoissa oli sarkasmia, jos ei tullut huomattua. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
No no, vai niin se menee että vuosikaudet on persuja haukuttu.
Onko mitään itseaiheutettua, vaiko niin, että ne kaikki muut syyttä suotta ovat alkaneet haukkumaan?
No on kyllä ihmeellistä porukkaa.
Noissa sanoissa oli sarkasmia, jos ei tullut huomattua.Keput eivät koskaan ole pitäneet muita minään. Heillä on olleet aina omat piirinsä ja sen on annettu myös näkyä.
Hyvä asia,jos puolueet yhdistää voimansa. Sais nähä senkin ajan,että keput joutuu nöyrtymään tavallisten ihmisten tasolle kun ei ole ylivoimaa millä nokkaa nostella.
- Anonyymi
Varmaan olivat piilossa räkivää persua ja syystä.
- Anonyymi
sarkahousut ja silleen
- Anonyymi
Persut ovat kuulemma lähdössä? Minne?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Yh:n pihalla aina eri auto
Ompa jännä seurata ohiajaessa, että millainen auto on nyt erään yksinhuoltajan pihassa. Näyttääpä siellä taaskin olevan2014355Oulaisten vaalit, hyvä alku mutta lisää toimenpiteitä tarvitaan.
Hallituksen toimet rikollisuutta vastaan alkavat tuottaa tulosta. Puolueväriin katsomatta demokratian valtaa ja perustus33476- 2443418
En vittujakaan enää välitä sinusta nainen
Toivottavasti en näe sinua enää koskaan. Jos näen, niin en ole näkevinäni. Et merkitse minulle enää mitään.792355Olet minua
vanhempi, mutta se ei vaikuta tunteisiini. Tunnen enemmän kuin ystävyyttä. Olo on avuton. Ikävöin koko ajan. Yhtäkkiä va851993Exän käytös hämmentää (taas)
Osaisivatko palstan herrat kenties helpottaa tulkitsemista? Toki naispuolisetkit saavat antaa tulkinta-apua, mutta nyt k2391619- 1401310
- 151258
- 481218
- 991141