Sulle ihan liikaa, ja siksi vetäydyit?
Olinko mies
Anonyymi-ap
42458
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 42
Vanhimmat
En kokenut olevani haluttu.
Mutta halusin vain sinut. 🥺
Mulla on toinen!
Eikö kolmatta ole vielä? Minä kun olen ihan luullut, että kyseessä on monesti kolmen dynamiikka kutrn tupu, hupu ja lupu tai pilli, pulla ja monni? Sivusta
Liian kuuma nainen hinghhhhh hinghhhhhh
Se on kuumien naisten ongelma. Miehet kiertää kaukaa. 😃
Se nainen on täyttä dymanttia 🤤
Nice 😎
Vihatkoon kunhan pelkäävät vai mihin palstagubbe nyt viittaa?
Siihen, ettei yleensä miehet uskalla lähestyä kaunista/kuumaa naista. Simple as that. 🤯
Tiedän 🧔
Eiköhän liian vähän jos enempää ei syntynyt.
Muista viisaatella koko päivä jotain lannistavaa naisena esiintyvälle äijälle jota kuvittelet tutuksi hlöksi, katkera sielu
Sekin voi toki olla mahdollista.
Tiedän sinut kyllä Gubbe-setä ja sinähän se aloittelet ja viisastelet jokaiseen kommenttiin, minä olen täällä vain käymässä matkallani vessaan.
Sinä vähän myöhästyit tämän tietyksi naiseksi tätä aloittajaa kuvittelevan myötäilyä suhteen. Katkerat ihmiset löytää helposti konsensuksen jopa tuntemattomien suhteen
Et sinä gubbe, eli aloittaja voi hoitaa tätä ns dilemmaa niin, että nimittelet muita gubeksi eikä sinun vessareissut kiinnosta sen enempää myöskään. Huomionhakuisimmat lapset raahaa potan keskelle huonetta ja muiden täytyy ihailla toimitusta titta titta minä osaan. Metafora? Todellakin on
Ai sinä olitkin se vääräksiluulija. No se selittää paljon.
Jos sinä(kin) pikkuinen yrität ns kaasuvalottaa, niin pistä pikkusen enemmä eforttia peliin
Mitenhän suuri ja mahtava siellä kirjoittelee 😄
Toisten lapsista ei tällaiseen paikkaan kirjoitella, vaikka taidat olla niin sekaisin ettet edes tuollaista perusasiaa ymmärrä.
Entä jos se lapsi oli juuri oppinut potalle,eikä osannut vielä käydä muualla? Et selvästi ymmärrä myöskään lasten kehityksestä paljonkaan. Jätä toisten lapset rauhaan hullu.
Se nainen ei sitäpaitsi tee aloituksia eikä kirjoittele. Hyvää elämää elelee ja on onnellinen. Toivottavasti tekin olette ja pääsette elämässä eteenpäin.
Mitä ihmettä täällä taas höpistään? 😅 -aloittaja
Ottaako naisena esiintyvä äijä päähän kun sinun kivat pikku leikt sotketaan elämänkoulun suureksi suruksi? Hähää
Ottaa, todellakin 😌
Kohta ottaa kuule kunnianloukkaus syyte ja yksityisentiedon levittämisestä myös. Lopeta mulkero. Tämä on viimeinen varoitus.
Et ollut liikaa. Enkä vetäytynyt. Sinä lopetit näkemiset ilman selitystä. Olin ihmeissäni, kun välillä tulit juttelemaan. Mietin, että mikä homma.
En ole hänen tasoinen, se on totta. Eikä hän minua olisi halunnutkaan.
Sanoiko hän niin?
Ei, mutta sellainen olo minulla on nykyään.
Minä tiedän, että olen liikaa hänelle. Varmaan lähes kaikille miehille. En voi sille mitään, millainen olen, mutta ihan tarkoituksella olen näyttänyt hänelle eri puolet itsestäni. Niin, että hän voi tajuta, etten ole sellainen, jonka hän haluaisi elämäänsä. Olen liian villi, arvaamaton, tunteellinen ja herkkä . Ja varmaan paljon sellaista, mitä en itse edes näe.
nainen sivusta
Liian vaativa suhteessa mitä annat itsestäsi muille kyllä.
Sinä et tiedä siitä yhtään mitään etkä ilmeisesti myöskään paljoa elämästä. Sinä et edes tunne minua kuin pintapuolisesti. Mieti keiden lapsesta levittelet asioita tällaiseen paikkaan, mitähän siitä on poliisi mieltä.
Kyllä minä tiedän varsin hyvin miten itse koen asiat, kiitosta vaan. Varsin yksipuolista on ollut.
Ei hän ollut liikaa, vaan täysin sopivasti naista, läheisyydestä tykkäävää ja vaikutti kiva luonteiselta ja hänessä on varmasti ymmärrystä ja elämänkatsomustietoutta.
Enkä mielestäni vetäytynyt, jouduin oudosti lemmenpauloihin ja tuli olo kuin olisin jäänyt yksin ja jollain tapaa reagoin vaihtamalla maisemaa. Olen kuullut että maiseman vaihdos esim. siivotessa tai lounastauko auttaa jäsentämään ajatuksia, ja sen johdosta käyttäytymään järkevämmin. Olen kyllä jälkikäteen etsinyt häntä katseellani väkijoukoista, ohi kulkevista autoista sekä juna-asemilta, mutta vetänyt vesiperän. Olen ajatellut viimeisenä oljenkortena astella paikkaan jossa tapasimme, samaan aikaan ja samaan pöytään, istun ja odotan tunnin verran ja jos onnetar on suosiollinen, hän saapuu syystä tai toisesta paikalle, kohtaamme ja tunnemme ettei aikakaan ole meitä kadottanut.
https://www.youtube.com/watch?v=M-C-IbkuNWs
Painiottelu jäi käymättä meillä naisen kanssa. m>n
Ehtii vielä
Ei ehdi.
Et ollenkaan itseasiassa
Vetäydyin, koska et pitänyt minua tärkeänä.
Pidänpä sä et mua?
Ilman vastakaikua vetäytyy.