Kuinka paljon

Anonyymi-ap

kahden ihmisen välillä on mahdollista olla seksuaalista vetovoimaa? Mikä on se maksimi?

17

430

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      En tiedä mikä on maksimi

    • Anonyymi

      Se on 100%

    • Anonyymi

      Sehän purkaantuu kokonaisuudessaan vasta silloin kun on sen halun kohteen kanssa ns. toiminnassa. Kyllä siinä katoaa koko muu maailma puhumattakaan siitä mitä eräs erogeeninen alue on hänen kosketuksesta mieltä.💦

    • Anonyymi

      Sen verran, että hajonnut pää jo pari kuukautta.

      • Anonyymi

        😆 sama


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        😆 sama

        Oletko nainen vai mies?


    • Anonyymi

      Mitä väliä sillä on? Jos on vetovoimaa, niin ruvetaan olemaan kimpassa. Ei siinä mitään määriä mitata

      • Anonyymi

        Olisikin noin helppoa.


      • Anonyymi

        Helpommin sanottu kuin tehty. On yhtä sun toista tiellä 🩷🙏😘


    • Anonyymi

      Vetovoima oli jo heti ensi treffeillä niin äärimmäisen voimakas että oli vaikea keskittyä hänen puheeseensa. Oli vaikea olla ajattelematta muuta kuin sitä että pääsisimme villisti toistemme kimppuun. Tunne oli molemminpuolinen ja johti toimintaan ja vaikka molemmilla on ollut tässä 1,5vuoden aikana muitakin, palaamme aina vain toistemme luo uudelleen ja uudelleen. Kenenkään muun kanssa se ei tunnu enää niin äärimmäisen hyvältä, intohimoiselta ja toimivalta ja tunne on molemminpuolinen. Ollaan koukussa toisiimme ja nautimme toistemme seurasta muutenkin todella paljon. Nykyään olemme säännöllisesti tekemisissä ja olisi vaikea edes ajatella etteikö näin tulisi aina olemaan. Näin olemme irl myös toisillemme sanoneet. Emme silti sido toisiamme vaan kunnioitamme toistemme vapautta.
      Kuumin ja intohimoisin mies JV kyllä on ja minä häntä yli 10 vuotta vanhempi nainen. Joskus tajunnanräjäyttävät yhteensopivuudet voivat muuttaa aivan kaiken. Vaikea olisi tyytyä muunlaiseen.

    • Anonyymi

      Kysymys on kuin jonkun ala-aste ikäisen kirjoittama...
      Onko sinulla todettu henkinen vajavaisuus?

    • Anonyymi

      aika vähän

    • Anonyymi

      Sanoi ettei meillä sitä ole harmi itse naisena tunsin kyllä hyvinkin voimakasta mutta osasin pitää malttini vaikka halu koville otti varsin sen jälkeen kun ilmaisi ettei sitä puoleltaan ole.

    • Anonyymi

      Tarvii opastusta........

      hähähähähähähä...........

      • Anonyymi

        ❤️🤣


      • Anonyymi

        sitten opastetaan..


      • Anonyymi

        Te olette osoittaneet oikein suurta tietämystä asian tiimoilta 😉


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Persut romahti Haapaveellä, kiitos Ilkka!

      Persut saivat historiallisen tappion haapaveellä! Kiitos Ilkka!
      Haapavesi
      115
      2598
    2. Hyvää yötä, olen rakastunut suhun

      Sanon tämän kyllä vielä sulle henkilökohtaisestikin. 😘
      Ikävä
      84
      2241
    3. Nyt tiedän

      Että joku on lahjonut jonkun tai olemme idiootteja. Nuo kokkareiden päsmärit tuli valituksi valtuustoon. Onnea vaan kai
      Sysmä
      65
      1760
    4. Tiedätkö et olet

      Ärsyttävän hyvännäköinen.
      Ikävä
      56
      1737
    5. Oletko mokannut?

      Oletko omasta mielestäsi mokannut jotain kaivattusi suhteen?
      Ikävä
      165
      1680
    6. Oletko ymmärtänyt

      Oletko ymmärtänyt jotain kaivatustasi lähiaikoina tai oletko muuttanut mielipidettäsi kaivatustasi?
      Ikävä
      158
      1546
    7. Sanna Ukkolan kolumni: Rautarouva, joka unohti joukkonsa - Riikka Purran pitäisi katsoa peiliin

      "Historialliset tappiot eivät synny vahingossa. Ne syntyvät, kun johtaja unohtaa, ketä hänen piti palvella, kirjoittaa I
      Perussuomalaiset
      46
      1536
    8. Ottaisitko miten

      Kaivattusi?
      Ikävä
      120
      1299
    9. Paraneeko ilmapiiri nyt?

      Paraneeko kunnallispolitiikan ilmapiiri nyt kun persuilla meni vaalit päin pers3ttä ja änkyräpersut tipahtivat vilttiket
      Hyrynsalmi
      28
      1239
    10. Jokainen suomalainen on velvollinen puolustamaan Suomea

      Kaikilla Suomen kansalaisilla on maanpuolustusvelvollisuus eli velvollisuus osallistua Suomen puolustamiseen. Miesten m
      NATO
      357
      1224
    Aihe