Kuinka paljon

kahden ihmisen välillä on mahdollista olla seksuaalista vetovoimaa? Mikä on se maksimi?
17461
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

En tiedä mikä on maksimi

Äänestä

Se on 100%

Äänestä

Sehän purkaantuu kokonaisuudessaan vasta silloin kun on sen halun kohteen kanssa ns. toiminnassa. Kyllä siinä katoaa koko muu maailma puhumattakaan siitä mitä eräs erogeeninen alue on hänen kosketuksesta mieltä.💦

Äänestä

Sen verran, että hajonnut pää jo pari kuukautta.

Äänestä
  • 😆 sama

    Äänestä

  • Anonyymi00006 kirjoitti:

    😆 sama

    Oletko nainen vai mies?

    Äänestä

Mitä väliä sillä on? Jos on vetovoimaa, niin ruvetaan olemaan kimpassa. Ei siinä mitään määriä mitata

Äänestä
  • Olisikin noin helppoa.

    Äänestä

  • Helpommin sanottu kuin tehty. On yhtä sun toista tiellä 🩷🙏😘

    Äänestä

Vetovoima oli jo heti ensi treffeillä niin äärimmäisen voimakas että oli vaikea keskittyä hänen puheeseensa. Oli vaikea olla ajattelematta muuta kuin sitä että pääsisimme villisti toistemme kimppuun. Tunne oli molemminpuolinen ja johti toimintaan ja vaikka molemmilla on ollut tässä 1,5vuoden aikana muitakin, palaamme aina vain toistemme luo uudelleen ja uudelleen. Kenenkään muun kanssa se ei tunnu enää niin äärimmäisen hyvältä, intohimoiselta ja toimivalta ja tunne on molemminpuolinen. Ollaan koukussa toisiimme ja nautimme toistemme seurasta muutenkin todella paljon. Nykyään olemme säännöllisesti tekemisissä ja olisi vaikea edes ajatella etteikö näin tulisi aina olemaan. Näin olemme irl myös toisillemme sanoneet. Emme silti sido toisiamme vaan kunnioitamme toistemme vapautta.
Kuumin ja intohimoisin mies JV kyllä on ja minä häntä yli 10 vuotta vanhempi nainen. Joskus tajunnanräjäyttävät yhteensopivuudet voivat muuttaa aivan kaiken. Vaikea olisi tyytyä muunlaiseen.

Äänestä

Kysymys on kuin jonkun ala-aste ikäisen kirjoittama...
Onko sinulla todettu henkinen vajavaisuus?

Äänestä

aika vähän

Äänestä

Sanoi ettei meillä sitä ole harmi itse naisena tunsin kyllä hyvinkin voimakasta mutta osasin pitää malttini vaikka halu koville otti varsin sen jälkeen kun ilmaisi ettei sitä puoleltaan ole.

Äänestä

Tarvii opastusta........

hähähähähähähä...........

Äänestä
  • ❤️🤣

    Äänestä

  • sitten opastetaan..

    Äänestä

  • Te olette osoittaneet oikein suurta tietämystä asian tiimoilta 😉

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

kahden ihmisen välillä on mahdollista olla seksuaalista vetovoimaa? Mikä on se maksimi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu