Lätkämatsi

Anonyymi-ap

Taas huligaanit riehui lahes, miksi tyhmyys tiivistyy näillä lätkäfaneilla???

6

356

    Vastaukset 6

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Siksi kun peruslahtelainen on epävarma lippispäinen Tokmannin kävijä.
      Juuri tänään nauroin kun isä, äiti ja lyllerö poikansa kävelivät ne naurettavat liian isot pelipaidat(hameet) päällänsä tuossa päijänteenkadun kulmalla.

    • Anonyymi

      Eipä ollut lätkäfaneja Lahdesta. Ihan muuta porukkaa. Osaatko lukea? Lue lehtiä. Tiedätkö historiaa? Lahti-Helsinki vihaa ollut jo 60-luvulta asti. Miksikö? En viitsisi sinulle rautalangasta vääntää.

      • Anonyymi

        Ja kyllä painettuun sanaan pitää voida varsinkin Suomessa luottaa!!🤣 Ihan samanlaisia klounia molempien joukkueiden kannattajat!hamekangasta jokaiselle! Vedessä kun on vikaa niin siinä on!ja eikös samaa vettä juo Helsinkiläisetkin🤔eli heimo veljiä keskenään🤣ja sen kyllä huomaa!!ero vaan et helsinkiläisten vesi kerkee vähän blandaantua🤣 ennen nauttimista!mutta lahtelaiset kun vetää vetensä raakana,niinkuin hämäriin ja Aleksi!! Eli nyt todistettu et vedessä vikaa,ei missään vanhoissa kauniissa koska aivojen surkastuminen edennyt molemmilla,mut lahtelaisille huomattavasti enemmän!!


    • Anonyymi

      Fc lahden mottipäät haki revanssia,kun saivat itse joskus päähän noilta Hjk n mottipäiltä jossain järkätyssä matsissa jossain metsässä. .Menkää pojat Ukrainaan tappelee.

      • Anonyymi

        Ai lahtelaiset Ukrainaan taistelee!!🤣🤣🤣sähän nyt vitsin murjasit!!juu lahtelaiset sai päihin siel junan radan vieres mi kä kuvattiinkin!sai kyllä nauraaa,kummankin puolella kunnon rapajuopot otti toisistaan mittaa 🤣 voi jee 15sek nyrkit heilu sit 3.min tönittiin ja halailtiin toisiaan!kyllä oli matsi!!ja molempien kannattajat niin kovia,eniten heilu ja sekas se kuvaaja joka idioottina yllytti idiootteja!sillä oli kovin kunto!!! Mut niinkuin sanonta pitää paikkansa vedessä vikaa


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Ai lahtelaiset Ukrainaan taistelee!!🤣🤣🤣sähän nyt vitsin murjasit!!juu lahtelaiset sai päihin siel junan radan vieres mi kä kuvattiinkin!sai kyllä nauraaa,kummankin puolella kunnon rapajuopot otti toisistaan mittaa 🤣 voi jee 15sek nyrkit heilu sit 3.min tönittiin ja halailtiin toisiaan!kyllä oli matsi!!ja molempien kannattajat niin kovia,eniten heilu ja sekas se kuvaaja joka idioottina yllytti idiootteja!sillä oli kovin kunto!!! Mut niinkuin sanonta pitää paikkansa vedessä vikaa

        Osu ja uppos🤭🤭


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nyt se syksy on sitten alkanut

      Esimerkiksi tänään sataa aamusta iltaan, ja nytkin.
      Maailman menoa
      60
      1059
    2. Minä en ole koskaan

      Rakastanut ketään toista yhtä paljon kuin sinua
      Ikävä
      98
      1034
    3. Tiesitkö? Jorma Uotisen EX-rakas on Helena Lindgren - Nämä ovat välit nyt: "Me ollaan..."

      Jorma Uotinen ja Helena Lindgren olivat avoliitossa v. 1982-1999. Pariskunta oli aikansa näyttävä julkkispari, missä i
      Kotimaiset julkkisjuorut
      21
      892
    4. Olet nainen ollut vaikein rasti

      Eniten olet tunteitani myllännyt ja niitä kuluttanut, ja tuottanut. 🤔
      Ikävä
      60
      820
    5. Vähän pitää

      Kiusia ja näyttää
      Ikävä
      135
      812
    6. Anteeksi J-mies

      Anteeksi että myötävaikutin siihen että rakastuit minuun, jota et voi koskaan saada. Viimeksi kun näimme ja katselimme t
      Ikävä
      124
      805
    7. Kenen viisautta on ollut laittaa tie väärällä murskeella pilalle

      Kenen viisautta on ollut kun Siimeksen/Kylmänpurontie pantu pilalle kun on ajettu liian karkeaa mursketta. Rengasliikke
      Hyrynsalmi
      25
      699
    8. Riittääkö mahkut

      Kaivattuusi 🤭.
      Ikävä
      55
      689
    9. Taidat olla

      Luovuttanut jo minun suhteeni osalta?
      Ikävä
      45
      666
    10. Kuhmolainen opettaja tuomittu vainoamisesta

      https://yle.fi/a/74-20248184 ”Kuusikymppinen kuhmolaisnainen piinasi naapureitaan lähes kahdeksan vuoden ajan. Nainen
      Kuhmo
      15
      636
    11. Minä muistan

      Minä muistan sinut nauravana. Sellaisena, joka sai tavallisenkin hetken tuntumaan vähän kevyemmältä, kuin huoneeseen ol
      Ikävä
      45
      620
    12. Mä voisin rakastua noihin tähti silmiin

      Katseesi on niin lumoava nainen💚.
      Ikävä
      19
      607
    13. Siinä kävi mies nyt niin että tämä ämmä muuttaa ulkomaille

      Vuonojen maa kutsuu, joten ei hätää. Et kuule minusta enää. 😂 Lycka till! Ämmä riittää.
      Ikävä
      83
      586
    14. Koska Martina viettää aikaansa lapsiensa kanssa

      Äiti vaan juoksee miehen perässä Tallinnassa, Lontoossa, Turussa. Kyllä oli kätilö oikeassa, kun sanoi, että ei olisi ka
      Kotimaiset julkkisjuorut
      142
      582
    15. Jos tullaan toisiamme vastaan, niin

      pitäiskö pysähtyä ja onnitella?
      Ikävä
      46
      578
    16. Mitä muuta on olemassa kuin lisääntyminen

      Jos mies ei pääse lisääntymään niin mikä hänen osansa elämässä on? mitä jää jäljelle? Hän on vain muiden palvelija kok
      Sinkut
      128
      573
    17. Voisiko vielä välillemme jotain kehittyä

      Vai heihei ja ei nähdä enää.
      Ikävä
      35
      570
    18. Ähtäri on taas TV: n ja radion ykkösuutinen

      Uusi podcast on julkaistu ja on nyt kuunneltavissa. Mot on tehnyt hyvää työtä! Mikko Savola ja kepu ei ota mitään vast
      Ähtäri
      47
      568
    19. Elämäni biisi -paljastus: Tänä lauantaina 26.9. nämä julkkikset istahtavat sinisille sohville!

      Katsotko Elämäni biisiä? Elämäni biisi on monen suomalaisen suosikki. Vieraslista lauantaina 26.9. tarjoilee vieraita m
      Tv-sarjat
      6
      533
    20. Pahkalassa tapahtuu

      Mitäs on tapahtunut yöllä pahkalan kerrostaloilla.oli poliisia ja ambulanssia taas vaihteeksi
      Parkano
      11
      529
    Aihe