Mixet riitele naapurisi kanssa, onko puskahuutelu turvallisempaa 24/7?

Anonyymi-ap

Joko sekin unohtui että olitte vaimon veljen kyydillä ja sinä kiskoit brandyä, joten et varmasti ajanut. Joko sekin unohtui kun sinulle oli ikäraja tuohon puistoon? Entä joko sekin unohtui ettet varmasti lähde konuamaan mihinkään viidakkopuistoihin, jonka itse sanoit eilen illalla? Joko sekin unohtu että riitaa piisasi vielä kotimatkalle?
Entä miksi vaimosi kuvat puistosta ovat vain yhdestä puistosta ja selfieitä, jos hänellä oli kovakuntoinen aviomies mukana jolla oli ikäraja puistoon ja joka ei varmasti sinne lähde konuamaan?

Kenelle sinä näitä satuja laadit? Itsellesikö? Ei ne vaimosi kuvat olleet autossa otettuja, vaan luontopolulta. Huonompaa valehtelijaa ei ole kuuna päivänä nähty.

5

102

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kuka sinä olet ja eikös tänään ole Thaimaassa vuoden suurin juhlailta ja sinä jupiset täällä anona jonkun toisen satukertomuksista? Otahan pienet tirsat vaikka siellä simojenkylässä.

      • Anonyymi

        Sorry aattelin vaan että eikö sulla ole muuta tekemistä kuin aukoo turpaas tällä palstalla.

        En ole perillä aivosairauksista kuten sinä, mutta kun sun ongelmas on ollut aina totuus, totuus ja totuus, sekä siitä aiheesta jauhaminen tavallasi, kuten nytkin, niin vaikka sulla olisikin terve päänuppi, niin siinä tapauksessa siinä ei kierrä riittävästi verenkierto.

        Jupiset? No mikä olisi nimitys sun kirjoituksillesi?


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Sorry aattelin vaan että eikö sulla ole muuta tekemistä kuin aukoo turpaas tällä palstalla.

        En ole perillä aivosairauksista kuten sinä, mutta kun sun ongelmas on ollut aina totuus, totuus ja totuus, sekä siitä aiheesta jauhaminen tavallasi, kuten nytkin, niin vaikka sulla olisikin terve päänuppi, niin siinä tapauksessa siinä ei kierrä riittävästi verenkierto.

        Jupiset? No mikä olisi nimitys sun kirjoituksillesi?

        Näyttää taas kyrvånsyylån tämäkin songkran menevän Suomi24 palstalla kuten kaikki songkranit aiemminkin.


    • Anonyymi

      Mahdotonta kyllä olen yrittänyt mutta laitoksen psykiatrit määräsivät minut suljetulle kahdeksi viikossa, täällä ei siitä ole pelkoa... olenhan voittamaton alfauros.

      • Anonyymi

        Olen saanut toiminnallani paljon aikaan, menen minne tahansa minulla on aina neljä saattajaa niistä kahdella on valkoiset työtakit, sekä kahdella siniset., luulen että ne on henkivartioitani.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Oulaisen vaalitulos: Vahva alku, mutta lisää toimia tarvitaan

      Hallituksen toimet rikollisuutta vastaan alkavat tuottaa tulosta. Puolueväriin katsomatta demokratian valtaa ja perustus
      Oulainen
      16
      7170
    2. Pääsiäisen terveiset kaivatullesi

      kaivatullesi tähän alas 💕💕
      Ikävä
      199
      2547
    3. Yh:n pihalla aina eri auto

      Ompa jännä seurata ohiajaessa, että millainen auto on nyt erään yksinhuoltajan pihassa. Näyttääpä siellä taaskin olevan
      Suomussalmi
      104
      2002
    4. En vittujakaan enää välitä sinusta nainen

      Toivottavasti en näe sinua enää koskaan. Jos näen, niin en ole näkevinäni. Et merkitse minulle enää mitään.
      Ikävä
      76
      1538
    5. Exän käytös hämmentää (taas)

      Osaisivatko palstan herrat kenties helpottaa tulkitsemista? Toki naispuolisetkit saavat antaa tulkinta-apua, mutta nyt k
      Sinkut
      191
      1079
    6. Milloin se sitten

      On? Se oikea hetki kun kerrot sille naiselle mitä tunnet häntä kohtaan?
      Ikävä
      41
      990
    7. Olet minua

      vanhempi, mutta se ei vaikuta tunteisiini. Tunnen enemmän kuin ystävyyttä. Olo on avuton. Ikävöin koko ajan. Yhtäkkiä va
      Ikävä
      46
      959
    8. Miksi sä olet jatkanut tätä näin pitkään?

      Kerro tai vaikene iäksi
      Ikävä
      77
      863
    9. Sä tiedät rakas

      Mitä toivon. Olisit vain rohkea ❤️
      Ikävä
      45
      729
    10. Susanna Laine paljastaa - Tästä farmilaiset yllättyvät joka kaudella: "Ettei olekaan niin paljon..."

      Farmi Suomi vie Pieksämäelle maaseudulle ja suosikkirealityn juontajan puikoissa on Susanna Laine. Uudella kaudella muka
      Tv-sarjat
      7
      718
    Aihe