Eheytyshoidot vaaliteemana?KD/PS.

Oikeusministeri Leena Meri (ps.) on aiemmin sanonut pitävänsä epätodennäköisenä, että hallitus antaisi esityksen eheytyshoitojen kieltämisestä.Mitenhän näkyy Oulaisissa?
3482
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kd:t pitäisi laittaa eheytykseen. P Räsänen uhkaa laittaa punalaputetut viemäriin.

Äänestä

paljonko se eheyttäminen maksaa kun ois olkapää sökönä niin sais sen eheytettyä, tuota homma on ns. jonkun vakaumuksen omaavat tehneet iät ja ajat, ei ole uutta vaan nostetaan nyt tikun nokkaan kun on noita sukupuolia alkanut tulla lisää kahden sijaan..

Äänestä
  • Niin... mitäpä tarkoitit, kun ei oikein "auennut" ????

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Oikeusministeri Leena Meri (ps.) on aiemmin sanonut pitävänsä epätodennäköisenä, että hallitus antaisi esityksen eheytyshoitojen kieltämisestä.Mitenhän näkyy Oulaisissa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu