LAPUALAIS-hallitus ottaa takkiinsa

Niin että rutisee. Tänään on juhlien aika 🍷🍷🍷🍷🍷
12282
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Siinäpä sitten juhlitte, kun vasurit vie tämän maan konkurssiin.

Äänestä
  • Lapualaiset sen vie konkurssiin kun ottss velkaa, että riistäjien verotusta voidaan alentaa

    Äänestä

  • Maat ei mene konkkaan.

    Äänestä

Täytyy muistaa, että jokainen puolue ajaa EU:n valtaapitävien asiaa. Ketään ei Suomi kiinnosta.

Äänestä

Riikka todella hieno ihminen. Ajaa Suomen parasta hyvinvointiyhteiskunnan yllä pitämiseksi. Hänellä vasemmisto ja koko media vastassaan silti hän ei ala luvata ja jakaa rahaa velaksi. Hän on paras. 👍🌺

Äänestä
  • Yksi Suomen historian pahimmista kansan kurjistajista ja riistoporsaiden etujen ajajista.

    Äänestä

  • Aika ruma, sanoisin....xxxxxmaine, nauttii kun saa kiusata äänestäjiään.

    Äänestä

Mitäs vaaleja se aloittaja on käynyt??!!
Äänestys oli kylläkin kunta- ja aluevaaleissa!
Ei se hallitus näissä vaaleissa mihinkään muutu!

Äänestä
  • Kyllä se sen verran vaikuttaa että riistäjähallitus voi kaatua ennenaikaisesti eikä PeruSS-natseilla ole enää asiaa seuraavaan hallitukseen

    Äänestä

  • Anonyymi00008 kirjoitti:

    Kyllä se sen verran vaikuttaa että riistäjähallitus voi kaatua ennenaikaisesti eikä PeruSS-natseilla ole enää asiaa seuraavaan hallitukseen

    Ei kaadu mihinkään hallitus.
    Ei se ole vassareiden etu että kaatuisi. Niille se on vaan hyvä asia että tämä hallitus laittaa talouden kuntoon, niin pääsevät sitten itse porskuttamaan puhtaalta pöydältä jos pääsevät seuraavaan hallitukseen.
    Sitten taas rahahanat auki ja lisää velkaa ja rahaa kaikille.

    Äänestä

  • Anonyymi00009 kirjoitti:

    Ei kaadu mihinkään hallitus.
    Ei se ole vassareiden etu että kaatuisi. Niille se on vaan hyvä asia että tämä hallitus laittaa talouden kuntoon, niin pääsevät sitten itse porskuttamaan puhtaalta pöydältä jos pääsevät seuraavaan hallitukseen.
    Sitten taas rahahanat auki ja lisää velkaa ja rahaa kaikille.

    Ei nuo riistäjät laita taloutta kuntoon, vaan ottaa velkaa, että loisporsaat voi rikastua entisestään.

    Äänestä

höpö höpö

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Niin että rutisee. Tänään on juhlien aika 🍷🍷🍷🍷🍷

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu