Woket eteni taas kuntavaaleissa

Woket eteni taas kuntavaaleissa
19722
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 19

Vanhimmat

Persut alkoi ajamaan glopalistien asiaa ja näkyy jatkossa vaalituloksissa. Vasemmistoliitto onneksi menetti yhden paikan. Nyt ollaan jännän äärellä saako demarit mitään aikaan kouluissa jossa lupasi laittaa oppimisen kuntoon, veikkaan että liuta hyviä tovereita ja näiden kakaroita yms. palkataan koulunkäyntiavustajiksi eikä mitään muuta tapahdu.

Äänestä
  • Persujen lapset kaipaavat kaiken mahdollisen tuen ja ohjauksen ettei persuilu ( tyhmyys ) siirry seuraavalle sukupolvelle

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Persujen lapset kaipaavat kaiken mahdollisen tuen ja ohjauksen ettei persuilu ( tyhmyys ) siirry seuraavalle sukupolvelle

    Siinä tapauksessa demarien kakaroillekkin pitää antaa kaikki mahdollinen tuki

    Äänestä

  • Kuka opettaja hiljan palkattiin ilman minkäänlaista koulutusta? Oliko joku demarien toveri?

    Äänestä

juuri ja juuri ½ äänioikeutetuista äänesti. niistä äänistä 88 000 hylättiin. miettikää!

Äänestä

Demarit lupaili jatkaa glopalistien agendaa mokutusta ja luoda lisäkiintiöitä pakolaisille kolmansista maista, tarkoitus saada Suomi niin korviaan myöten velkoihin että se on täysin heidän ohjailtavissaan. Ossi Tiihonen X:ssä kommentoi ettei edes hänen omaa ääntänsä laskettu oman kylän äänestysalueelta.

Äänestä
  • Persutkin on ottaneet velkaa. Muistakaa maksaa pois kuluvan vaalikauden aikana.

    Äänestä

Kuka mahtoi lainata traktorin peräkärryä mehmetille vaalimainostelineeksi alaristeelle?
EI PALJON JÄRKI PÄÄTÄ PAKOTA

Äänestä
  • Aika vetelää touhua. Kärry on vieläkin pellolla.

    Äänestä

  • Anonyymi00019 kirjoitti:

    Aika vetelää touhua. Kärry on vieläkin pellolla.

    Onks tää.. saman miehen peräkärry..
    Joka rahottaaa kepappiahlyjen elämää..

    Äänestä

Persu itkee ja jatkaa valehtelua ja vit*uilua vaikka just siksi hävisi vaalit. Tyhmyyden edessä jumalakin on voimaton, mutta kansa tiesi mitä valehtelijapettureille tehdään ja käytti äänioikeuttaan. Persut niin laiskoja etteivät viitsineet edes äänestää ja nyt haukutaan niitä jotka äänioikeuttaan käyttivät. Sellaista se on petospersun olematon elämä.

Äänestä
  • Älä vaan sano että demarit eivät valehtelisi

    Äänestä

Älä persu murehdi muiden valehtelemisista. Omissanne on ihan tarpeeksi.

Äänestä

Tärkeää olisi lapsien ja nuorien, tulevien äänestäjien, oppia ymmärtämään, että ei ole oikein elää toisten työstä. Kaikilla terveillä ja normaali älykkyydellä varustetuilla suomalaisilla on mahdollisuus rakentaa elämänsä niin, että omat tulot riittävät.

Äänestä

Luojan kiitos etei Kankaanpään Matu pääsyt mihinkään.

Äänestä
  • Sun äänestämä pissisnainen pääsi. Matulla on sentään ajatuksia

    Äänestä

  • Anonyymi00015 kirjoitti:

    Sun äänestämä pissisnainen pääsi. Matulla on sentään ajatuksia

    Ammu ittes

    Äänestä

Kaikkien osapuolten onneksi vanha rouva tulee tanssimaan Kankaanpään torille rauhantanssin. SivariJussi toimii järjestyksenvalvojana ja GraduLaura tekee tanssista lehtijutun Seutuun.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Woket eteni taas kuntavaaleissa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu