No voin mä olla sun herkkä epävakaa transtytyskin jos et miehist enää tykkää

Anonyymi-ap

Se ois oikeestaan aika vapauttavaa, ei tarttis leikkiä miestä ja sais treenaa vaa pyllyy🤭. Saisit täyden kontrollin musta, ja nähä kuin nainen oon. Kyl sä oot se mies meidän suhtees vaik nainen ootkin, mut sun vahvat puolet vaa vetää entist enemmän puoleensa ja tuo turvaa. Kun vaan hyväksyisit mut tälläsenä "heikkona", pelkään että etit jotain vahvaa suojelijaa, koska et usko et tällänen heikko voi pärjää.. mut et oo nähnyt mua vihasena tai kuin oikeudenmukainen osaan olla mulle tärkeist asioist..

20

385

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Sä oot kyllä niin kaunis, mut mies silti. Ainakin mulle.

      • Anonyymi

        Sullakin on "komee" perse.


    • Anonyymi

      En ole ikinä kaivannut mitään suojelijaa. Ja saat olla niin nainen kuin haluat, vaikka miehistä ainoastaan seksuaalisesti pidänkin. Mutta anna sit mun olla mies myös :)

      • Anonyymi

        Kuultu.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Kuultu.

        Ai jo niin kuultu jo? :D


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Ai jo niin kuultu jo? :D

        Joo, aika kuultaa sitten kahdestaan... :)


    • Anonyymi

      Kenelle naiselle tämä menee.
      Minnepäin suomea..
      En halua omia kun en usko et tää olis mulle vaikka vois ollakkin ...
      Vaikka kuulostaa tänne kirjotettuna vähän vitsiltä .
      Sivusta.

    • Anonyymi
      • Anonyymi

        Sitä tässä just pelättiinkin.


      • Anonyymi

        Uhoaja, joka saa lopuksi turpaan?


    • Anonyymi

      Okei no hyvä kuulla.

    • Anonyymi

      Nice, Mulla on jo aiempaa kokemusta ns käsirasvamuija poikakaverista, joten luulen, että semmoinen on tuleva mieskin ,ellen rakastu naiseen. Tuleva mies tulisi muutenkin huomaamaan melko nopeasti ,miten äijä olen niin monessa asiassa. Rennosti elän himassani, enkä esitä mitään neiti täydellistä, kun en sitä todella mistään kohtaa ole. Luonnonlapsi. Kovaluontoinen. urputan,louskutan ja mesoan ,kuin pahanen teini!! välillä. En ilmeisesti ikinä kasva tästä ,taikka muutu. Anteeksi yhteiskunta jne. Sanottakoot nyt vielä se että jos joku kultakimpale mun kanssa alttarille vielä joskus astelee niin on hänelläkin kyllä boolsseja sitten.! Oli sit mies tai nainen. Meinaan kyllä siinä boolsseja tarvitaan meikäläisen kirjavan kukertavan persoonan kanssa . Ihan päivittäin.

      • Anonyymi

        Ihana oot🩷☺️


      • Anonyymi

        Käsirasva poikaystävä?Kuuluuko hajuyliherkkä tähän kategoriaan?Ymmärrän täysin jos mies on allerginen hajuvesille yms.mut luonnon omille tuoksuille yliherkkä kuulostaa oudolta.Toisaaltaan onhan jotkut allergisia toisen sukupuolen sukupuolieritteille.


    • Anonyymi

      Haha, älä viitsi.

    • Anonyymi

      Aloittaja, sekoitat sen miehen roolisi kuningattaresta. Alamaisille esitellään vain prinsessoja, joten kaikki muut "nasrasmehiläiset" muuntuvat työläis-mehiläisiksi. Koska eivät erota kuningattaren valta-ääntä miesten äänestä. Tiedät hertzit ja muut? Ne samaistaa muut alapuolelleen. Älä mene harhaan.

    • Anonyymi

      lgtbq on terrorismiä ja pilaa ihmisten elämiä.

    • Anonyymi

      Lääkkeet lääkkeet lääkkeet lääkkeet
      on mun lääkkeet lääkket

      • Anonyymi

        No älä hyvä mies sinä pistä korsettia päälle jos ei siltä tunnu ja anna aloittajaäijän somistautua rauhassa. Et selvästi lue enää mitään tekstiä oikein


    • Anonyymi

      𝖳𝗋𝖺𝗇𝗌𝗄𝖺𝗄𝗄𝖺𝖺, 𝗁𝗈𝗆𝗈𝗄𝖺𝗄𝗄𝖺𝖺, 𝗆𝗎𝗎𝗍𝖺 𝖾𝗂 𝖾𝗇𝖺̈𝖺̈ 𝗈𝗅𝖾 𝗈𝗅𝖾𝗆𝖺𝗌𝗌𝖺𝗄𝖺𝖺𝗇.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Hengenvaaralliset kiihdytysajot päättyivät karmealla tavalla, kilpailija kuoli

      Onnettomuudesta on aloitettu selvitys. Tapahtuma keskeytettiin onnettomuuteen. Tapahtumaa tutkitaan paikan päällä yhtei
      Kauhava
      180
      6577
    2. Ootko rakastunut?

      Kerro pois nyt
      Ikävä
      148
      1814
    3. Onhan sulla nainen parempi mieli

      Nyt? Ainakin toivon niin.
      Ikävä
      113
      1588
    4. Ujosteletko tosissaan vai mitä oikeen

      Himmailet???? Mitä pelkäät?????
      Ikävä
      51
      1320
    5. Suureksi onneksesi on myönnettävä

      Että olen nyt sitten mennyt rakastumaan sinuun. Ei tässä mitään, olen kärsivällinen ❤️
      Ikävä
      47
      1019
    6. Möykkähulluus vaati kuolonuhrin

      Nuori elämä menettiin täysin turhaan tällä järjettömyydellä! Toivottavasti näitä ei enää koskaan nähdä Kauhavalla! 😢
      Kauhava
      40
      973
    7. Älä mies pidä mua pettäjänä

      En petä ketään. Älä mies ajattele niin. Anteeksi että ihastuin suhun varattuna. Pettänyt en ole koskaan ketään vaikka hu
      Ikävä
      98
      942
    8. Reeniähororeeniä

      Helvetillisen vaikeaa työskennellä hoitajana,kun ei kestä silmissään yhtään läskiä. Saati hoitaa sellaista. Mitä tehdä?
      Kouvola
      5
      869
    9. Tarvitsemme lisää maahanmuuttoa.

      Väestö eläköityy, eli tarvitsemme lisää tekeviä käsiä ja veronmaksajia. Ainut ratkaisu löytyy maahanmuutosta. Nimenomaan
      Maailman menoa
      246
      863
    10. Kävit nainen näemmä mun

      Facessa katsomassa....
      Ikävä
      41
      829
    Aihe